Aktualności

Santander Consumer Bank wybiera Cube Group do obsługi kreatywnej w internecie

Agencja Cube Group wygrała przetarg na obsługę kreatywną w internecie dla firmy Santander Consumer Bank, jednego z liderów rynku kredytów konsumenckich w Polsce.

W ramach długoterminowej umowy Cube Group zajmie się projektowaniem, przygotowaniem, testowaniem i optymalizacją kreacji online do komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej, m.in. banerów, kampanii mailingowych oraz newsletterów, serwisu WWW, stron docelowych i animacji.

– Oferta Cube Group wyróżniła się silną orientacją na projektowanie, testowanie i optymalizację kreacji pod kątem założonych celów biznesowych – mówi Damian Petryk, Kierownik Zespołu Marketingu Internetowego w Santander Consumer Bank SA.

Cube Group prowadzi już dla Santander Consumer Banku m.in. działania w sieci wyszukiwania Google, sieci reklamowej Google, ponadto działania SEO i z zakresu web analityki.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa