Aktualności

Santander Consumer Bank wybiera Cube Group do obsługi kreatywnej w internecie

Agencja Cube Group wygrała przetarg na obsługę kreatywną w internecie dla firmy Santander Consumer Bank, jednego z liderów rynku kredytów konsumenckich w Polsce.

W ramach długoterminowej umowy Cube Group zajmie się projektowaniem, przygotowaniem, testowaniem i optymalizacją kreacji online do komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej, m.in. banerów, kampanii mailingowych oraz newsletterów, serwisu WWW, stron docelowych i animacji.

– Oferta Cube Group wyróżniła się silną orientacją na projektowanie, testowanie i optymalizację kreacji pod kątem założonych celów biznesowych – mówi Damian Petryk, Kierownik Zespołu Marketingu Internetowego w Santander Consumer Bank SA.

Cube Group prowadzi już dla Santander Consumer Banku m.in. działania w sieci wyszukiwania Google, sieci reklamowej Google, ponadto działania SEO i z zakresu web analityki.

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz