Aktualności

Słodkie zyski z Union Investment TFI S.A i Cube Group

Wystartowała nowa kampania Union Investment TFI S.A. Od dzisiaj na stronie www.slodkiezyski.pl każdy z nas może dowiedzieć się, jak skutecznie inwestować, czyli gdzie i z kim zdobywać słodkie zyski. Za działania w Internecie odpowiada Cube Group.

Nowa kampania wizerunkowa Union Investment TFI S.A. ma na celu zwrócenie uwagi, że w każdych warunkach rynkowych można znaleźć rozwiązania, dzięki którym możemy pomnożyć swój kapitał. Ważne, aby współpracować z doświadczonym TFI, które potrafi zaoferować odpowiednie produkty zarówno w okresach hossy jak i bessy. Do współpracy przy kampanii zaproszono agencję performance marketingową Cube Group, która realizuje działania związane z display’em, mailingami, sekcjami dedykowanymi na portalach, artykułami sponsorowanymi oraz kampaniami PPC (Google, Netsprint, ad kontekst).

Wyślij zapytanie ofertowe

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
Klauzula informacyjna

Jesteś zainteresowany ofertą:

W pozostałych sprawach:

Adres:

Cube Group S.A.
ul. Puławska 99A
02-595 Warszawa