Aktualności

Smart Attribution najlepszą performance’ową technologią roku w konkursie Performance Marketing Diamonds CEE 2021

Nasze autorskie narzędzie Smart Attribution otrzymało tytuł najlepszej performance’owej technologii roku w konkursie Performance Marketing Diamonds CEE 2021, organizowanym przez Izbę Gospodarki Elektronicznej.

To technologia, która zarządza atrybucją w czasie rzeczywistym i pozwala na efektywniejsze działania afiliacyjne.

Smart Attribution umożliwia przypisywanie w czasie rzeczywistym odpowiedniej prowizji Wydawcom, bazując na dedykowanym dla każdego Reklamodawcy modelu atrybucyjnym, ale jednocześnie biorąc pod uwagę wszystkie interakcje z działaniami marketingowymi. Dzięki temu atrybucja przestaje mieć tylko wymiar analiz teoretycznych, a jest wykorzystywana real-time do bardziej efektywnego alokowania budżetu marketingowego między kanałami. Smart Attribution pozwala również realnie oceniać wpływ na konwersję każdego z kanałów i rezygnować na bieżąco z tych nieefektywnych. Dostarcza także danych do decyzji o wzmocnieniu tych działań, które wcześniej zostały błędnie zaklasyfikowane jako nieprzynoszące zysków, ponieważ brak właściwego narzędzia do pomiaru oraz poprawnej analizy uniemożliwił ocenę ich faktycznego wpływu na konwersję.

Nagrodę podczas Gali w imieniu całego Zespołu odebrała Anna Gromańska, nasza Publishing & Innovations Director, współtwórczyni tej technologii.

Za wsparcie w jej stworzeniu dziękujemy naszemu Partnerowi Technologicznemu, Ingenious Technologies AG.

Chcesz dowiedzieć się jak może pomóc w Twoim biznesie?

Napisz do nas i wypróbuj naszą technologię.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa