Aktualności

Snapchat Ads już w ofercie social performance Cube Group

W ofercie Cube Group znajdują się działania paid social na platformach Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn. Dołączył do nich również Snapchat.

Snapchat Ads pozwalają realizować takie cele jak:

– wzrost ruchu na stronach WWW,

– wzrost liczby instalacji aplikacji,

– zwiększanie zasięgu,

– obejrzenia wideo.

Możliwości kierowania kampanii to m.in. geografia, demografia, grupy użytkowników (kategorie predefiniowane i grupy niestandardowe), placement (np. Snapchat Stories wydawców oraz użytkowników indywidualnych) oraz urządzenie, z którego korzysta użytkownik.

Jeśli masz pytania dotyczące reklamy social performance na Snapchacie – zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami poprzez formularz kontaktowy na stronie lub w formie zapytania na biuro@cubegroup.pl!

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa