Aktualności

Specjaliści Cube Group z tytułem Google Certified Trainer

Z przyjemnością informujemy, że nasi eksperci SEM – Paweł Ważyński oraz Łukasz Plona, zdobyli certyfikaty trenerskie Google AdWords.

Potwierdzili w procesie selekcji szeroką wiedzę produktową, wysokie umiejętności przygotowania i prowadzenia szkoleń oraz zademonstrowali zdolności do skutecznego zainteresowania możliwościami Google AdWords. Paweł i Łukasz już od kilku lat są prelegentami konferencji branżowych poświęconych Search Engine Marketingowi. Prowadzą tematyczne warsztaty oraz aktywnie wspierają w realizowanych przedsięwzięciach grupę roboczą SEM, działającą w ramach IAB. Gratulujemy!

Wyślij zapytanie ofertowe

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
Klauzula informacyjna

Jesteś zainteresowany ofertą:

W pozostałych sprawach:

Adres:

Cube Group S.A.
ul. Puławska 99A
02-595 Warszawa