Aktualności

Strategiczna współpraca Cube Group i bigmouthmedia

We wrześniu Cube Group nawiązał współpracę z największą i niezależną agencją performance marketingową w Europie. bigmouthmedia posiada 12 biur w 10 krajach, obsługuje 300 dużych klientów a ich obroty sięgają 70mln £. Współpraca obydwu agencji polega na wymianie doświadczeń i wzajemnej obsłudze klientów na rynkach lokalnych.

Niezwykle cenimy sobie możliwość wymiany doświadczeń z partnerem takim jak bigmouthmedia. Współpraca pozwoli nam zaproponować naszym klientom jeszcze szerszy zakres usług obejmujący rynki na których do chwili obecnej nasza działalność była mocno ograniczona – powiedział Marcin Stolarz, Innovation Manager w Cube Group.

– Alians strategiczny z takim podmiotem jak bigmouthmedia jest dla nas alternatywą dla podejmowania działalności poza granicami krajów, w których jesteśmy obecni. Rok 2009 to rok konsekwentnego rozszerzania usług agencji o nowe i komplementarne kompetencje takie jak Web Analytics, Optymalizacja, Affiliate Marketing czy Consulting Strategiczny w zakresie Internetu dla dużych klientów. Teraz możemy prowadzić kampanie w całej Europie i USA  – powiedział Gwidon Humeniuk.

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz