Aktualności

Strategiczna współpraca Cube Group i bigmouthmedia

We wrześniu Cube Group nawiązał współpracę z największą i niezależną agencją performance marketingową w Europie. bigmouthmedia posiada 12 biur w 10 krajach, obsługuje 300 dużych klientów a ich obroty sięgają 70mln £. Współpraca obydwu agencji polega na wymianie doświadczeń i wzajemnej obsłudze klientów na rynkach lokalnych.

Niezwykle cenimy sobie możliwość wymiany doświadczeń z partnerem takim jak bigmouthmedia. Współpraca pozwoli nam zaproponować naszym klientom jeszcze szerszy zakres usług obejmujący rynki na których do chwili obecnej nasza działalność była mocno ograniczona – powiedział Marcin Stolarz, Innovation Manager w Cube Group.

– Alians strategiczny z takim podmiotem jak bigmouthmedia jest dla nas alternatywą dla podejmowania działalności poza granicami krajów, w których jesteśmy obecni. Rok 2009 to rok konsekwentnego rozszerzania usług agencji o nowe i komplementarne kompetencje takie jak Web Analytics, Optymalizacja, Affiliate Marketing czy Consulting Strategiczny w zakresie Internetu dla dużych klientów. Teraz możemy prowadzić kampanie w całej Europie i USA  – powiedział Gwidon Humeniuk.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa