Aktualności

UNIQA Polska nowym klientem Cube Group

Agencja digital marketingowa Cube Group wygrała dwa przetargi zorganizowane przez UNIQA Polska na działania digital promujące ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne dla klientów indywidualnych.

W wyniku pierwszego wygranego przetargu zespół dedykowany dla UNIQA Polska odpowiada za strategię, planowanie i zakup mediów, zaawansowaną obsługę analityczno-technologiczną oraz stałą optymalizację w oparciu o dane. Komunikacja będzie prowadzona m.in. z wykorzystaniem kanałów: display, social media, marketing automation, e-mail marketing, afiliacja. W wyniku drugiego przetargu agencja zajmuje się również SEO i content marketingiem.

UNIQA Polska należy do międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej działającej na rynkach w Austrii i Europie Środkowo-Wschodniej.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa