Aktualności

Value Media i Cube Group wygrywają przetarg na obsługę PKO BP

Value Media zajmie się strategią oraz planowaniem i zakupem mediów internetowych, zaś Cube Group – działaniami SEM. Dom mediowy Value Media wygrał przetarg na kompleksową obsługę PKO Banku Polskiego w zakresie strategii oraz planowania i zakupu mediów internetowych. Agencja pokonała kilkunastu konkurentów (ich nazw nie ujawniono). Bank podpisał z agencją roczny kontrakt (jego wysokości nie ujawniono). Dom mediowy wygrał ten przetarg we współpracy z agencją Cube Group, która zajmie się działaniami wspierającymi kampanie internetowe w wyszukiwarkach (SEM).

– O wygranej Value Media przeważyło kompleksowe podejście do komunikacji, ale także nie bez znaczenia pozostała relacja ceny do tak wielowymiarowej strategii i proponowanych działań – wskazuje Tomasz Marszał, dyrektor marketingu PKO BP.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa