Aktualności

Xevin Investments inwestuje w Cube Group

Inwestycja została sformalizowana 14 lipca 2008 roku. Cube Group to spółka działająca w segmencie performance marketingu oferująca usługi związane z reklamą w wyszukiwarkach, pozycjonowaniem stron internetowych oraz z marketingiem afiliacyjnym. Jest to obecnie najdynamiczniej rozwijający się segment marketingu internetowego, notujący kilkudziesięcioprocentowe wzrosty. Z tym właśnie obszarem związana jest strategia dalszego, dynamicznego rozwoju naszej firmy, której istotnym elementem jest m.in. szybko rosnący zespół najlepszych w branży specjalistów.

Chociaż działamy na rynku od niespełna 3 lat jesteśmy obecni też na Litwie, gdzie naszej spółce zależnej w ciągu kilku miesięcy udało się osiągnąć rentowność. Aktualnie prowadzimy zaawansowane działania związane z ekspansją na rynki krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Z uwagi na przyjętą strategię bardzo liczymy na naszego nowego inwestora, który zaoferował nam wsparcie merytoryczne i know-how daleko wykraczające poza standard oferowany przez inne fundusze inwestycyjne – podpisanie umowy komentuje Marcin Hutnik, Prezes Zarządu Cube Group SA. – Spójna strategia w połączeniu ze wsparciem Xevin to gwarancja dalszych sukcesów. W tym roku, na jesieni, zadebiutujemy na rynku NewConnect, co jak sądzę, będzie kolejnym potwierdzeniem faktu, że nasz biznes jest prowadzony rzetelnie, a nasza wizja biznesu gwarantuje sukces finansowy. W perspektywie najbliższych lat chcemy utrzymać pozycję lidera na rynku polskim i uzyskać znaczącą pozycje w krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa