Artykuły

Cube Group wydał e-book dla blogerów

23 autorów: blogerów, influencerów i osób z nimi współpracujących (m.in. JasonHunt). Tematy związane z rozwijaniem blogowych kompetencji. Przykłady, praktyki, narzędzia i technologie przydatne w codziennej pracy. Wszystko to w e-booku Bloger 360, który Cube Group przygotował we współpracy z czołowymi blogerami w Polsce. I dla blogerów.

Eksperci Cube Group zgromadzili najważniejsze informacje na temat blogowania w jednym miejscu i stworzyli materiał, który pozwoli blogerom uporządkować wiedzę na temat wielu blogowych aktywności – niezależnie od tego, jak zaawansowani są w tych tematach: czy dopiero zaczynają myśleć o blogowaniu, czy mają już swoje doświadczenia.

W e-booku Bloger 360 znajdują się informacje o tworzeniu treści – ciekawych, angażujących i właściwie pozycjonujących stronę, działaniach związanych z analizowaniem ruchu na blogu, strategicznym wykorzystywaniu tych informacji, dystrybucji wpisów blogowych i budowaniu marketingu, a także monetyzowaniu działań blogowych. Wszystko to oparte na doświadczeniach i wiedzy. Wśród autorów zaproszonych do współpracy znaleźli się: Michał Barczak (geekwork.pl), Krzysia Bezubik (Piszę, bo chcę), Monika Bułakowska (Żurnalistka), Pau Elegancka, (5 razones by Pau Elegancka), Joanna Gołacka (Króliczek Doświadczalny), Ola Gościniak (Jestem Interaktywna), Martin Harmony (Harmony Life & Style), Jason Hunt (jasonhunt.pl), Aleksandra Jurczenko (@buba_and_team), Patryk Kozioł (Opiekun Bloga), Sebastian Łubik (DailyWeb), Agnieszka Skupieńska (To się opłaca!), Natalia Sochacka (MenWithBalls).

E-book jest dostępny na stronie http://bloger360.cubegroup.pl.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa