Artykuły

Jak sprzedawać na YouTube i Facebooku? Nasze poradniki w „Marketer+”

Paweł Ważyński, Head of SEM & Social w Cube Group, napisał dla magazynu „Marketer+” dwa eksperckie teksty na ważny dla każdego e-marketera temat: płatne kampanie w social mediach.

1) W pierwszym artykule pt. „JAK DZIAŁA I ILE KOSZTUJE REKLAMA NA YOUTUBE” Paweł wyjaśnia: jak mierzyć unikalny zasięg kampanii na YouTubie, jak badać wpływ reklam na rozpoznawalność marki, ile kosztuje reklama na YouTubie oraz w jakich modelach można ją kupić, jakie możliwości dla marketerów udostępni w najbliższej przyszłości YouTube.

► CAŁY ARTYKUŁ PRZECZYTAJ TUTAJ

2) W swoim drugim artykule pt. „SKUTECZNE PRAKTYKI OPTYMALIZACJI KAMPANII REKLAMOWEJ NA FACEBOOKU” Paweł z kolei radzi: jak zdefiniować kluczowe wskaźniki sukcesu, jak testować kampanie reklamowe na Facebooku, jakie są podstawowe testy porównawcze, z którymi musisz się zaprzyjaźnić, jak działa algorytm Facebooka i jaki ma wpływ na wybór modelu zakupu reklamy, jakie są zasady i najlepsze praktyki optymalizacyjne kampanii na Facebooku, jak uniknąć zjawiska przepalania budżetu.

► CAŁY ARTYKUŁ PRZECZYTAJ TUTAJ

Oba teksty ukazały się w wydaniu specjalnym magazynu „Marketer+” na lipiec/wrzesień. W tym numerze znajduje się niemal 130 stron praktycznej wiedzy z zakresu kampanii płatnych w social media: Instagramie, Facebooku, YouTube. Redakcja zaprosiła do współpracy łącznie 28 ekspertów, którzy przygotowali poradniki krok po kroku i analizy.

Marketer+” to magazyn, który od 2011 roku zbudował sobie mocną pozycję na rynku prasy specjalistycznej z zakresu marketingu. Redakcja ma precyzyjne i wyśrubowane wymagania dotyczące tekstów oraz bardzo pilnuje przydatności i precyzyjności publikowanych materiałów, każdy numer wypuszczony do druku zawiera ponad 100 stron pieczołowicie zredagowanej fachowej i eksperckiej wiedzy. Wakacyjny numer specjalny można kupić na stronie sklepu Marketer+.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa