Artykuły

Performance marketing przyszłości – czy jesteś gotowy?

W najnowszym numerze magazynu „Marketer+” Marcin Michalski (członek zarządu Cube Group) opowiada o przyszłości performance marketingu. Jak zmieniał się w ostatnim czasie performance marketing? Co dzisiaj w ogole oznacza to pojęcie? Jakie są szanse i wyzwania stojące przed marketingiem efektywnościowym? Czy rzeczywiście realizujemy strategię performance’ową i działania performance marketingowe?

► CAŁY ARTYKUŁ MOŻNA PRZECZYTAĆ TUTAJ

„Marketer+” to magazyn, który od 2011 roku zbudował sobie mocną pozycję na rynku prasy specjalistycznej z zakresu marketingu. Redakcja ma precyzyjne i wyśrubowane wymagania dotyczące tekstów oraz bardzo pilnuje przydatności i precyzyjności publikowanych materiałów, każdy numer wypuszczony do druku zawiera ponad 100 stron pieczołowicie zredagowanej fachowej i eksperckiej wiedzy. Artykuł Marcina Michalskiego ukazał się w numerze maj-sierpień, 2(25)/2017 magazynu „Marketer+. Numer jest w całości poświęcony tematyce performance marketingu – to 142 strony konkretnej porcji wiedzy, dostępne w Empikach oraz online na stronie: https://sklep.marketerplus.pl.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa