Artykuły

Raport strategiczny IAB: Andrzej Cudny o performance marketingu

W najnowszym wydaniu Raportu Strategicznego IAB na temat rynku reklamy w Polsce 2016/2017 ukazał się artykuł prezesa Cube Group Andrzeja Cudnego.

Raport Strategiczny IAB Internet to najważniejsze roczne podsumowanie rynku reklamy internetowej w Polsce i nieocenione źródło wiedzy na temat branży i jej rozwoju.

Andrzej Cudny przygotował tekst na temat performance marketingu w Polsce, opierając się na najnowszych badaniach, analizując dotychczasowy rozwój i przedstawiając prognozy na przyszłość. Artykuł opatrzony jest również komentarzem Arkadiusza Łatko – Managera Kampanii Internetowych w Credit Agricole.

Tradycyjnie poszczególne rozdziały Raportu Strategicznego zostały przygotowane przez przedstawicieli Grup Roboczych IAB Polska oraz wzbogacone są komentarzami ekspertów.

Raport, będący podsumowaniem działań branży internetowej w 2016 roku, a także określeniem prognoz na rok bieżący, jest dostępny wraz z czerwcowym wydaniem magazynu „Harvard Business Review Polska”, a także online na stronie IAB. Premierowo otrzymali go także uczestnicy Forum IAB 2017.

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz