Artykuły

Raport strategiczny IAB: Andrzej Cudny o performance marketingu

W najnowszym wydaniu Raportu Strategicznego IAB na temat rynku reklamy w Polsce 2016/2017 ukazał się artykuł prezesa Cube Group Andrzeja Cudnego.

Raport Strategiczny IAB Internet to najważniejsze roczne podsumowanie rynku reklamy internetowej w Polsce i nieocenione źródło wiedzy na temat branży i jej rozwoju.

Andrzej Cudny przygotował tekst na temat performance marketingu w Polsce, opierając się na najnowszych badaniach, analizując dotychczasowy rozwój i przedstawiając prognozy na przyszłość. Artykuł opatrzony jest również komentarzem Arkadiusza Łatko – Managera Kampanii Internetowych w Credit Agricole.

Tradycyjnie poszczególne rozdziały Raportu Strategicznego zostały przygotowane przez przedstawicieli Grup Roboczych IAB Polska oraz wzbogacone są komentarzami ekspertów.

Raport, będący podsumowaniem działań branży internetowej w 2016 roku, a także określeniem prognoz na rok bieżący, jest dostępny wraz z czerwcowym wydaniem magazynu „Harvard Business Review Polska”, a także online na stronie IAB. Premierowo otrzymali go także uczestnicy Forum IAB 2017.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa