Artykuły

Raport strategiczny IAB: Andrzej Cudny o performance marketingu

W najnowszym wydaniu Raportu Strategicznego IAB na temat rynku reklamy w Polsce 2016/2017 ukazał się artykuł prezesa Cube Group Andrzeja Cudnego.

Raport Strategiczny IAB Internet to najważniejsze roczne podsumowanie rynku reklamy internetowej w Polsce i nieocenione źródło wiedzy na temat branży i jej rozwoju.

Andrzej Cudny przygotował tekst na temat performance marketingu w Polsce, opierając się na najnowszych badaniach, analizując dotychczasowy rozwój i przedstawiając prognozy na przyszłość. Artykuł opatrzony jest również komentarzem Arkadiusza Łatko – Managera Kampanii Internetowych w Credit Agricole.

Tradycyjnie poszczególne rozdziały Raportu Strategicznego zostały przygotowane przez przedstawicieli Grup Roboczych IAB Polska oraz wzbogacone są komentarzami ekspertów.

Raport, będący podsumowaniem działań branży internetowej w 2016 roku, a także określeniem prognoz na rok bieżący, jest dostępny wraz z czerwcowym wydaniem magazynu „Harvard Business Review Polska”, a także online na stronie IAB. Premierowo otrzymali go także uczestnicy Forum IAB 2017.

Wyślij zapytanie ofertowe

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
Klauzula informacyjna

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł
fax: (+48) 22 201 32 91