Artykuły

Sprzedaż żywności w internecie to rewolucja – Marcin Michalski komentuje dla WirtualneMedia.pl

Duże sieci handlowe w branży spożywczej mocno stawiają na omnichannel. Zdaniem ekspertów to rewolucja na rynku, która z pewnością sprawi, że cześć klientów z tradycyjnych sklepów przeniesie się do e-commerce’ów. Kanał internetowy dzisiaj przestał być utożsamiany z tym, że musi być tańszy. Musi przede wszystkim oszczędzać czas klientowi – komentują eksperci dla Wirtualnemedia.pl, a wśród nich Marcin Michalski, członek zarządu Cube Group.

Cały tekst pt. „Sprzedaż żywności w internecie to rewolucja, która ułatwi życie i odbierze część klientów tradycyjnym sklepom'” można przeczytać na WirtualneMedia.pl.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa