Artykuły

Temat jako przynęta, czyli jak pisać tytuły mailingów?

„Mówi się, że aby zapobiec przekierowaniu wiadomości do folderu spam, trzeba unikać słów typu gratis czy darmowy. Niezupełnie, bo jak wskazują badania, istnieje niewielka zależność pomiędzy używaniem takich słów a spamowym wyrokiem” – pisze Kamila Majcher (Head of E-mail Marketing) w „Marketingu w Praktyce”. „Temat to jeden z najistotniejszych elementów w całej komunikacji emailingowej. W praktyce odpowiada za to, czy odbiorca otworzy naszą wiadomość nawet w 0 proc. Co i jak zatem pisać, aby open rate (OR) był na najwyższym poziomie?”.

» CAŁY CASE MOŻNA PRZECZYTAĆ TUTAJ »

Artykuł ukazał się pierwotnie w magazynie „Marketing w Praktyce” (numer z lipca 2015). Prenumeratę lub pojedynczy numer magazynu można zamówić za pośrednictwem tej strony, a bezpłatny newsletter branżowy „Marketingu w Praktyce” na tej stronie.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa