Biuro Prasowe

Jesteś tutaj

Publikacje

Czym jest atrybucja, dlaczego jest ważna i jak ją efektywnie wdrażać? Czym różni się standardowe podejście do afiliacji od podejścia data-driven? - na te i więcej pytań odpowiadają nasi eksperci w raporcie Interaktwnie.com.
Kompania Piwowarska powierza agencji digital marketingowej Cube Group działania w kanale digital. Agencję wybrano w wyniku wygranego przetargu, a nawiązana współpraca ma charakter długoterminowy.
Cube Group odpowiada za budowę i kompleksową realizację strategii promocji produktów mBanku w kanałach digital.

Strony

Dziś pozycja w wyszukiwarce zależy nie od liczby fraz kluczowych, a od jakości contentu. Standardem staje się topical authority. Jak to strategicznie wykorzystać? – pisze Emilia Radecka w artykule na Interaktywnie.com
O afiliacji opartej na danych pisze Anna Gromańska - Publishing & Innovations Director w Cube Group.
Temat Customer Data Platform (CDP) dla MyCompany Polska komentuje Marcin Michalski.

Strony

Interaktywnie.com - Dzięki wielu przydatnym funkcjonalnościom dostępnym w Narzędziach Google dla webmasterów zwiększyć można widoczność witryny w organicznych wynikach wyszukiwania Google.
Proseedmag.pl - Właściciele witryn otrzymali nowe narzędzie, dzięki któremu będą mogli bronić się przed serwisami umieszczającymi skopiowane od nich treści. Adres [...]
Interaktywnie.com - Ofensywa Google przeciwko systemom wymiany linków obejmuje stopniowo coraz więcej krajów, w tym również Polskę. Adres [...]

Strony

Materiały do pobrania

Poniżej dostępne są logotypy Cube Group oraz naszych marek i spółek zależych, w różnych formatach.

Kontakt dla mediów

W celu zdobycia szerszych informacji dotyczących firmy Cube Group
i spółek zależnych prosimy o kontakt:
Izabela Bogus

Izabela Bogus

Dział Komunikacji & Marketingu

tel. 606 581 287; (22) 201 32 90 w. 121

komunikacja@cubegroup.pl

Wyślij zapytanie ofertowe

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
Klauzula informacyjna

Jesteś zainteresowany ofertą:

W pozostałych sprawach:

Adres:

Cube Group S.A.
ul. Puławska 99A
02-595 Warszawa