Co robimy?

Jesteś tutaj

Kompleksowy Marketing Internetowy

Cube Group to agencja performance marketingowa. Koncentrujemy się na mierzalnych efektach, jasno wskazujących skuteczność prowadzonych przez nas działań. Zapewniamy kompleksowe usługi e-marketingowe, dzięki którym wspieramy naszych Klientów w osiąganiu nawet najtrudniejszych celów biznesowych. Posiadamy najszersze na rynku portfolio usług in house – od tworzenia i implementacji strategii działań online, przez zakup mediów, po realizację usług specjalistycznych takich jak: kampanie PPC, SEO, afiliacja, e-mail marketing, web analityka, analiza użyteczności stron www oraz prace kreatywne. Zatrudniamy najlepszych specjalistów z każdej dziedziny reklamy w internecie.

W ramach współpracy zapewniamy m.in.:

  • dobór i analizę grup docelowych komunikacji,
  • opracowanie strategii reklamowej oraz wizerunkowej,
  • dobór mediów i kluczowych partnerów,
  • przygotowywanie kreacji reklamowych,
  • testy skuteczności kreacji i mediów,
  • realizację zasadniczej kampanii,
  • optymalizację prowadzonych działań reklamowych,
  • bieżące raportowanie wyników,
  • wskazywanie wniosków dla przyszłych działań e-marketingowych
  • stałe wsparcie merytoryczne.

PPC

Jako agencja SEM  uzyskaliśmy certyfikat Google w 2006 roku. Doświadczenie i wiedza zespołu PPC poparta jest statusem Google Premier Partner, indywidualnymi certyfikatami Google AdWords, Google Analytics, Bing Ads oraz AdKontekst, a nasz zespół tworzą m.in. trenerzy Google AdWords. Od ponad ośmiu lat prowadzimy skuteczne kampanie w wyszukiwarkach (Google, Bing/Yahoo, Yandex, Baidu, Seznam), sieciach kontekstowych (Sieć reklamowa Google, Bing Ads, Yandex, AdKontekst i BusinessClick) oraz sieciach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, Snapchat, Nasza Klasa oraz Vkontakte).

SEO

Pozycjonowaniem i optymalizacją stron w wyszukiwarkach (SEO) zajmujemy się od 2006 roku. Od samego początku stawiamy na rozwój i doświadczenie naszych specjalistów, co przekłada się na zaufanie Klientów oraz realizację projektów dla największych reklamodawców na polskim rynku.

Od początku istnienia Cube Group staraliśmy się oferować naszym Klientom jak najszersze spektrum usług e-marketingowych. Bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia kampanii performance pozwoliło nam uruchomić w 2009 roku własną sieć afiliacyjną NetSales, która obecnie jest jedną z trzech największych  w Polsce.

MailSales to agencja e-mail marketingowa z kompleksowym portfolio usług: kampanie mailingowe, budowanie i wdrażanie strategii e-mail marketingowej, newslettery, retargeting mailowy, kreacje i copywriting, monetyzacja baz, budowanie baz danych, uzupełnianie rekordów.

 

Realizacją skutecznych kampanii marketingowych w Internecie zajmujemy się od 2006 roku. Ścisła współpraca z naszymi Klientami i Partnerami oraz stała rozbudowa zespołu o nowych specjalistów w swoich dziedzinach, pozwoliły nam wykształcić mocne kompetencje w zakresie marketingu mobilnego.

Nadrzędnym celem prowadzonych przez nas działań online, jako agencji performance marketingowej, jest maksymalizacja efektywności. Dlatego w zakres realizowanych przez nas usług wchodzi realizacja szerokich analiz web, pozwalających na skuteczną optymalizację oraz wzrost konwersji.

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Wawelska 14, 02-061 Warszawa
Cube Group S.A., Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712, NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.