AFILIACJA

Jesteś tutaj


Afiliacja – sieci, programy afiliacyjne

Od początku istnienia Cube Group staraliśmy się oferować naszym Klientom jak najszersze spektrum usług e-marketingowych. Marketingiem afiliacyjnym zajmujemy się od lat. Bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia kampanii performance pozwoliło nam uruchomić w 2009 roku własną sieć afiliacyjną NetSales, dwukrotnie nagrodzoną Efektonem, która z czasem stała się jedną z trzech największych  w Polsce. Pod koniec 2012 roku wystartowała również SalesMedia – jedna z niewielu sieci afiliacyjnych CPS w Polsce dedykowana branży e-commerce, wyróżniona w European Performance Marketing Awards. W 2018 sieci zintegrowaliśmy obie marki w sieć NetSalesMedia. Z silnym i unikalnym na rynku zapleczem technologiczno-analitycznym jesteśmy w stanie zaoferować zupełnie nowy wymiar afiliacji.

Zmienił się sposób zachowania użytkownika i dokonywania przez niego zakupów. Zmienił się sposób działania wydawców, z wyraźną dominacją konkretnej grupy. Ale zmieniła się również technologia, dzięki czemu możemy zdefiniować nowe podejście do działań afiliacyjnych i wykorzystać ich potencjału w 100%, jednocześnie optymalizując całość działań marketingowych. Wiemy, jak wyciągnąć z afiliacji ponad 100%, uzyskać synergię z innymi kanałami i optymalizować działania pod ROI, CAC i wartość życiową klienta LTV (CLV).

Obecnie zrzeszamy ponad 20 tysięcy Wydawców, w tym właścicieli stron internetowych, baz danych, czy też fanpages na Facebooku, oraz ponad 200 Reklamodawców z Polski i z zagranicy. W ramach obu sieci emitujemy obecnie ponad 200 programów afiliacyjnych miesięcznie, we wszystkich modelach, CPC, CPA, CPL, CPS, CPO, w hybrydach. Oferujemy kampanie oparte o customer journey, dedykowane modele atrybucyjne, omni-channel tracking oraz cross-device tracking, pełną wiedzę o użytkowniku ze wszystkich źródeł, unikalny moduł analityczny wspierający optymalizację wskaźników ROI, CAC i LTV (CLV).

Case studies:
Promedica24 - Mamy dla Ciebie pracę

 

 

Kampania została nagrodzona przez jurorów MIXX Awards (konkursu organizowanego przez IAB Polska) srebrną statuetką w kategorii Direct Response and ..
Referencje:

 

„Choć z Cube Group współpracujemy od kilku miesięcy Agencja szybko poznała specyfikę naszej branży oraz wyzwania stojące przed dystrybutorem oraz dealerami…”

Michał Walczyński, Specjalista ds. Marektingu

 

Marcin Michalski
Członek Zarządu

W ramach współpracy zapewniamy m.in.:

  • Dostęp do najlepszych Wydawców w jednym miejscu.
  • Stałe wsparcie merytoryczne i optymalizacja programu partnerskiego.
  • Nasz zespół to grono najbardziej doświadczonych specjalistów w realizacji kampanii afiliacyjnych/ performance marketingowych na polskim rynku.
  • Posiadamy bogate doświadczenie w działaniach e-marketingowych dla największych marek.
  • Jesteśmy laureatami prestiżowych nagród za kampanie z wykorzystaniem afiliacji: Efekton Awards, Golden Arrow, MIXX Award czy wyróżnienie Highly Commended w konkursie European Performance Marketing Awards.

Pozostałe usługi działu AFILIACJA

programy partnerskie

Razem z Reklamodawcą stawiamy sobie wspólne cele. My odpowiadamy za technologie, animowanie i rozliczenie wydawców. Partner natomiast odpowiada za stały rozwój swojej oferty oraz wsparcie i edukację Wydawców. Każdego Partnera traktujemy indywidualnie oferując mu rozwiązania dostosowane do jego potrzeb.

landing page

Landing page jest podstawą udanej kampanii Performance Marketingowej. To pierwsza strona, na którą trafia odwiedzający Was użytkownik, to ona generuje konwersje. Właśnie dlatego przykładamy wielką wagę do sztuki tworzenia LP. W naszym portfolio znajduje się około 600 skutecznych i efektywnych Landing page tworzonych przez lata na potrzeby naszych klientów.

real time bidding

Real Time Bidding (RTB) to stosunkowo młody sposób emisji reklamy na polskim rynku. W skrócie jest to proces zautomatyzowanego zakupu oraz obsługi powierzchni reklamowej. Do tej pory zakup powierzchni odbywał się w sposób bardzo tradycyjny, czyli poprzez kontakt z działem sprzedaży witryn lub sieci reklamowych. Działy sprzedaży decydowały, jakie kampanie będą emitowane na danej powierzchni reklamowej. Model RTB oddaje władzę w ręce reklamodawcy.

performance marketing

Dla nas prawdziwy Performance Marketing to nie tylko modele rozliczenia, ale przede wszystkim filozofia prowadzenia działań marketingowych.

Lead generation

W dzisiejszych czasach sprzedaż bardzo mocno się zmieniła. W wielu firmach najważniejsze są prospekty, leady, czyli dane osobowe potencjalnych klientów. Specjalizujemy się w prowadzeniu kampanii lead generation dla różnych sektorów.

artykuły sponsorowane

Proponujemy publikację reklamy w formie artykułu sponsorowanego. Przygotuj tekst redakcyjny i umieść w nim wybrane słowa kluczowe, a my wygenerujemy linki odsyłające do danego produktu lub biznesu. Artykuł sponsorowany pozwala na przedstawienie użytkownikom dużej ilości informacji. Artykuł oprócz tekstu może zawierać logo firmy, zdjęcie, banner i linki tekstowe.

 

plik produktowy xml

Zawiera wszystkie dostępne produkty ze sklepu, które w prosty sposób można dodać na stronie Wydawcy. Każda zmiana oferty przez Reklamodawcę będzie automatycznie aktualizowana po stronie Wydawcy. Każdy produkt prezentowany jest z opisem, nazwą i miniaturką zdjęcia. Pliki produktowe najlepiej sprawdzają się na stronach poświęconych opiniom, w porównywarkach cenowych, w sklepach internetowych oraz na blogach.

 

API

API

To interfejs dla programów komputerowych, pozwalający, aby jedno oprogramowanie komunikowało się z innym. API komunikuje różne systemy i pozwala im na wymienianie się danymi. W naszym przypadku API pozwala na przekazywanie statystyk dotyczących sprzedaży.

   Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa