AFILIACJA

Jesteś tutaj

LANDING PAGE:

Landing page jest podstawą udanej kampanii Performance Marketingowej. To pierwsza strona, na którą trafia odwiedzający Was użytkownik, to ona generuje konwersje. Właśnie dlatego przykładamy wielką wagę do sztuki tworzenia LP. W naszym portfolio znajduje się około 600  skutecznych i efektywnych Landing page tworzonych przez lata na potrzeby naszych klientów.Bardzo często zachęcamy naszych klientów do zmiany ich LP, ponieważ te nie spełniają standardów udanej kampanii Performance Marketingowej. Wynika to z prostego faktu, że dbamy o Wasze budżety! Kierowanie ruchu do Landing page o niskiej conversion rate jest po prostu stratą pieniędzy. Naturalnie, nie zostawiamy Was z tym samych, wspieramy Was naszym doświadczeniem i wiedzą.

 

Tworzenie Landing page jest podzielone na etapy, zaczyna się od pomysłu, który prowadzi do projektu. Kolejny krok to copywriting, czyli opracowanie odpowiednio perswazyjnych i sprzedażowych tekstów, Na końcu należy  powstałą stronę zaprogramować tak aby była funkcjonalna i użyteczna.  Nie należy nigdy poprzestać na jednym projekcie. Skuteczna kampania Performance to ciągłe testy Landing page – zarówno A/B jak i wielowymiarowe.

 

Na co należy zwrócić uwagę podczas tworzenia Landing page?

 

 • Doświadczenie! To najważniejszy element układanki. Oferujemy Wam profesjonalne podejście potwierdzone latami doświadczeń w prowadzaniu kilku tysięcy kampanii. Wiemy jak zmotywować użytkownika do oczekiwanej akcji, jak zwiększyć atrakcyjność strony, jej ergonomię oraz generować wysokie współczynniki konwersji.
 • Wzbudzenie zaufania. To podstawa przy kampaniach typu Lead generation. Projektujemy nasze LP w taki sposób, aby budować wiarygodność firmy, wywoływać u użytkowników określoną opinię, która motywuje ich do konkretnych działań.
 • Dedykowane podejście. Nie da się zamknąć Landing page w jakimś szablonie. Każdy przypadek, każdy produkt jest inny, dlatego sposób jego komunikacji i prezentacji powinien być dedykowany!
 • Uniwersalne zasady sprawdzone w innych branżach. Posiadamy doświadczenie w projektowaniu Landing Page do bardzo wielu kategorii tematycznych. Po analizie wykonanych przez nas stron wiemy, które rozwiązania są skuteczne, a także jak połączyć je z dedykowanym podejściem.
CASE STUDIES:
Promedica24 - Mamy dla Ciebie pracę
Kampania została nagrodzona przez jurorów MIXX Awards (konkursu organizowanego przez IAB Polska) srebrną statuetką w kategorii Direct Response and ..
REFERENCJE:

„Choć z Cube Group współpracujemy od kilku miesięcy Agencja szybko poznała specyfikę naszej branży oraz wyzwania stojące przed dystrybutorem oraz dealerami…”

Michał Walczyński, Specjalista ds. Marektingu

WYŚLIJ ZAPYTANIE

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa