AFILIACJA

Jesteś tutaj

LANDING PAGE:

Landing page jest podstawą udanej kampanii Performance Marketingowej. To pierwsza strona, na którą trafia odwiedzający Was użytkownik, to ona generuje konwersje. Właśnie dlatego przykładamy wielką wagę do sztuki tworzenia LP. W naszym portfolio znajduje się około 600  skutecznych i efektywnych Landing page tworzonych przez lata na potrzeby naszych klientów.Bardzo często zachęcamy naszych klientów do zmiany ich LP, ponieważ te nie spełniają standardów udanej kampanii Performance Marketingowej. Wynika to z prostego faktu, że dbamy o Wasze budżety! Kierowanie ruchu do Landing page o niskiej conversion rate jest po prostu stratą pieniędzy. Naturalnie, nie zostawiamy Was z tym samych, wspieramy Was naszym doświadczeniem i wiedzą.

 

Tworzenie Landing page jest podzielone na etapy, zaczyna się od pomysłu, który prowadzi do projektu. Kolejny krok to copywriting, czyli opracowanie odpowiednio perswazyjnych i sprzedażowych tekstów, Na końcu należy  powstałą stronę zaprogramować tak aby była funkcjonalna i użyteczna.  Nie należy nigdy poprzestać na jednym projekcie. Skuteczna kampania Performance to ciągłe testy Landing page – zarówno A/B jak i wielowymiarowe.

 

Na co należy zwrócić uwagę podczas tworzenia Landing page?

 

  • Doświadczenie! To najważniejszy element układanki. Oferujemy Wam profesjonalne podejście potwierdzone latami doświadczeń w prowadzaniu kilku tysięcy kampanii. Wiemy jak zmotywować użytkownika do oczekiwanej akcji, jak zwiększyć atrakcyjność strony, jej ergonomię oraz generować wysokie współczynniki konwersji.
  • Wzbudzenie zaufania. To podstawa przy kampaniach typu Lead generation. Projektujemy nasze LP w taki sposób, aby budować wiarygodność firmy, wywoływać u użytkowników określoną opinię, która motywuje ich do konkretnych działań.
  • Dedykowane podejście. Nie da się zamknąć Landing page w jakimś szablonie. Każdy przypadek, każdy produkt jest inny, dlatego sposób jego komunikacji i prezentacji powinien być dedykowany!
  • Uniwersalne zasady sprawdzone w innych branżach. Posiadamy doświadczenie w projektowaniu Landing Page do bardzo wielu kategorii tematycznych. Po analizie wykonanych przez nas stron wiemy, które rozwiązania są skuteczne, a także jak połączyć je z dedykowanym podejściem.
CASE STUDIES:
Promedica24 - Mamy dla Ciebie pracę
Kampania została nagrodzona przez jurorów MIXX Awards (konkursu organizowanego przez IAB Polska) srebrną statuetką w kategorii Direct Response and ..
REFERENCJE:

„Choć z Cube Group współpracujemy od kilku miesięcy Agencja szybko poznała specyfikę naszej branży oraz wyzwania stojące przed dystrybutorem oraz dealerami…”

Michał Walczyński, Specjalista ds. Marektingu

WYŚLIJ ZAPYTANIE

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz