AFILIACJA

LEAD GENERATION – KAMPANIE LEADOWE, KONKURSY, LP – OD A DO Z:

W dzisiejszych czasach sprzedaż bardzo mocno się zmieniła. W wielu firmach najważniejsze są prospekty, leady, czyli dane osobowe potencjalnych klientów. Specjalizujemy się w prowadzeniu kampanii lead generation dla różnych sektorów m.in.:

 

– bankowość/finanse

– inwestycje

– B2B

– telekomunikacja

– nieruchomości

 

Kampanie typu lead generation są najbardziej skuteczne w sytuacji, gdy pozyskujemy klientów zainteresowanych produktami czy usługami, jednak kupujący potrzebuje dodatkowych bodźców by podjąć decyzję o zakupie. Sposobem na wygenerowanie leada jest zaproponowanie użytkownikowi rozmowy telefonicznej z konsultantem, czy też umówienie go na spotkanie za pomocą formularza kontaktowego. Innym z narzędzi generujących „leady” jest e-mail marketing.

 

Specjalizujemy się w każdym typie kampanii lead generation. Zarówno w zbieraniu pełnych leadów kontaktowych jak i np. leadów konkursowych, gdzie pozyskujemy lead w postaci adresu e-mail. W przypadku zbierania leadów najważniejsza jest odpowiednia strategia komunikacyjna kampanii.  Proces jej tworzenia wygląda następująco:

 

 • Rozpoczynamy od zdefiniowania naszej grupy adresatów. Opieramy się wyłącznie na kwestiach behawioralnych, a nie demograficznych.
 • Przeprowadzamy brainstorming na temat tego, co najbardziej interesuje naszą grupę docelową
 • Tworzymy od kilku do kilkudziesięciu linii kreatywnych
 • Projektujemy landing page spójny z kreacjami
 • Dobieramy najlepszej jakości wydawców mediowych – także w modelach CPL
 • Optymalizujemy kampanię na bieżąco pozbywając się kanałów i komunikacji generującej złej jakości leady.

 

Istnieje ogromna ilość firm, które powinny przestawić swój model sprzedażowy na model leadowy i nauczyć się pracy na leadach. Cube Group przygotowuje model lead generation od A do Z. Wiemy dokładnie co konwertuje, którzy wydawcy generują dobrej jakości leady, a których trzeba unikać. Kampanie lead generation realizujemy między innymi w następujących kanałach mediowych:

 

– Google Adwords

– Facebook Ads

– E-mailing

– Niszowe blogi tematyczne (np. o tematyce finansowej)

– Porównywarki

– Serwisy contentowe (w postaci artykułów sponsorowanych)

– Linki tekstowe

– Bannery display

CASE STUDIES:
Promedica24 - Mamy dla Ciebie pracę

Kampania została nagrodzona przez jurorów MIXX Awards (konkursu organizowanego przez IAB Polska) srebrną statuetką w kategorii Direct Response and ..

REFERENCJE:

„Choć z Cube Group współpracujemy od kilku miesięcy Agencja szybko poznała specyfikę naszej branży oraz wyzwania stojące przed dystrybutorem oraz dealerami…”

Michał Walczyński, Specjalista ds. Marektingu

WYŚLIJ ZAPYTANIE

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa