AFILIACJA

PERFORMANCE MARKETING – PLANOWANIE MEDIÓW W RÓŻNYCH MODELACH ZAKUPOWYCH OPTYMALIZOWANE POD CPA:

Dla nas prawdziwy Performance Marketing to nie tylko modele rozliczenia, ale przede wszystkim filozofia prowadzenia działań marketingowych. Podstawą pracy nad kampanią jest ustalenie z reklamodawcą:

 

  • Sposób komunikacji,
  • Potencjału rynkowego promowanego produktu,
  • Potrzeb grupy docelowej i sposobu ich zaspokojenia,
  • Optymalnego USP produktu,
  • Możliwości i zakresu testów kreacji,
  • Elementów Landing Page,
  • Mediów dopasowanych do grupy docelowej.

 

Myślenie o mediach zostawiamy na koniec. Dobra kampania Performance Marketing składa się przede wszystkim z przemyślanej strategii, jej wykonania oraz promocji. Z naszych doświadczeń wynika, że często model rozliczenia jest znacznie mniej istotny niż wydawca i sposób promocji jaki wybrał, a przede wszystkim strategia, komunikacja, kreacja i optymalizacja. Nie ma lepszych i gorszych modeli rozliczeń. Odpowiednia optymalizacja pozwala na osiąganie zamierzonych celów, bez względu na wybór modelu rozliczenia. Nasi specjaliści są obecni na każdym etapie pracy nad kampanią, jest to dla Was gwarantem sukcesu. Wyznajemy zasadę optymalizuj pod efekt czyli performance-based marketing. Tylko w ten sposób nie ograniczamy klientów potencjałem i skalą prowadzonych działań.

CASE STUDIES:
Promedica24 - Mamy dla Ciebie pracę

Kampania została nagrodzona przez jurorów MIXX Awards (konkursu organizowanego przez IAB Polska) srebrną statuetką w kategorii Direct Response and ..

REFERENCJE:

„Choć z Cube Group współpracujemy od kilku miesięcy Agencja szybko poznała specyfikę naszej branży oraz wyzwania stojące przed dystrybutorem oraz dealerami…”

Michał Walczyński, Specjalista ds. Marektingu

WYŚLIJ ZAPYTANIE

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz