AFILIACJA

RTB (REAL-TIME BIDDING) :

Real  Time Bidding (RTB) to stosunkowo młody sposób emisji reklamy na polskim rynku. W skrócie jest to proces zautomatyzowanego zakupu oraz obsługi powierzchni reklamowej.  Do tej pory zakup powierzchni odbywał się w sposób bardzo tradycyjny, czyli poprzez kontakt z działem sprzedaży witryn lub sieci reklamowych. Działy sprzedaży decydowały, jakie kampanie będą emitowane na danej powierzchni reklamowej. Model RTB oddaje władzę w ręce reklamodawcy. To reklamodawca ustawia cenę jaką chce zapłacić za wyświetlenie reklamy. O jego powodzeniu decyduje aukcja odbywająca się w czasie rzeczywistym. Dzięki RTB reklamodawca ma znacznie większą kontrolę nad przebiegiem kampanii, ponieważ otrzymuje do dyspozycji skuteczne narzędzia targetowania.

 

Jednym z nich jest możliwość zakupu konkretnych użytkowników. Możesz kupić  np. wyświetlanie Twojej reklamy wyłącznie do posiadaczy auta określonej marki.

 

W ramach Cube Group:

 

– realizujemy skuteczne kampanie retargetingowe w platformach iBillboard, Adexon, Appnexus czy też Adform;

– współpracujemy z najważniejszymi firmami retargetującymi wykorzystującymi model RTB na rynku.

 

Dobieramy partnerów w taki sposób, aby nasi klienci osiągali najlepsze z możliwych efektów.

 

Celem jest konwersja!

 

Przewiduje się, że w najbliższych latach model zakupu reklamy w modelu akcyjnym przekroczy 40% całości tortu reklamowego online w Stanach Zjednoczonych. Zauważamy, że ten trend staje się bardzo silny także w Polsce. Przyczyn jest wiele, najważniejsze to: wygoda oraz bardzo wysoka skuteczność.

CASE STUDIES:
Promedica24 - Mamy dla Ciebie pracę
Kampania została nagrodzona przez jurorów MIXX Awards (konkursu organizowanego przez IAB Polska) srebrną statuetką w kategorii Direct Response and ..
REFERENCJE:

„Choć z Cube Group współpracujemy od kilku miesięcy Agencja szybko poznała specyfikę naszej branży oraz wyzwania stojące przed dystrybutorem oraz dealerami…”

Michał Walczyński, Specjalista ds. Marektingu

WYŚLIJ ZAPYTANIE

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa