AFILIACJA

RTB (REAL-TIME BIDDING) :

Real  Time Bidding (RTB) to stosunkowo młody sposób emisji reklamy na polskim rynku. W skrócie jest to proces zautomatyzowanego zakupu oraz obsługi powierzchni reklamowej.  Do tej pory zakup powierzchni odbywał się w sposób bardzo tradycyjny, czyli poprzez kontakt z działem sprzedaży witryn lub sieci reklamowych. Działy sprzedaży decydowały, jakie kampanie będą emitowane na danej powierzchni reklamowej. Model RTB oddaje władzę w ręce reklamodawcy. To reklamodawca ustawia cenę jaką chce zapłacić za wyświetlenie reklamy. O jego powodzeniu decyduje aukcja odbywająca się w czasie rzeczywistym. Dzięki RTB reklamodawca ma znacznie większą kontrolę nad przebiegiem kampanii, ponieważ otrzymuje do dyspozycji skuteczne narzędzia targetowania.

 

Jednym z nich jest możliwość zakupu konkretnych użytkowników. Możesz kupić  np. wyświetlanie Twojej reklamy wyłącznie do posiadaczy auta określonej marki.

 

W ramach Cube Group:

 

– realizujemy skuteczne kampanie retargetingowe w platformach iBillboard, Adexon, Appnexus czy też Adform;

– współpracujemy z najważniejszymi firmami retargetującymi wykorzystującymi model RTB na rynku.

 

Dobieramy partnerów w taki sposób, aby nasi klienci osiągali najlepsze z możliwych efektów.

 

Celem jest konwersja!

 

Przewiduje się, że w najbliższych latach model zakupu reklamy w modelu akcyjnym przekroczy 40% całości tortu reklamowego online w Stanach Zjednoczonych. Zauważamy, że ten trend staje się bardzo silny także w Polsce. Przyczyn jest wiele, najważniejsze to: wygoda oraz bardzo wysoka skuteczność.

CASE STUDIES:
Promedica24 - Mamy dla Ciebie pracę
Kampania została nagrodzona przez jurorów MIXX Awards (konkursu organizowanego przez IAB Polska) srebrną statuetką w kategorii Direct Response and ..
REFERENCJE:

„Choć z Cube Group współpracujemy od kilku miesięcy Agencja szybko poznała specyfikę naszej branży oraz wyzwania stojące przed dystrybutorem oraz dealerami…”

Michał Walczyński, Specjalista ds. Marektingu

WYŚLIJ ZAPYTANIE

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz