DATA ANALYTICS, DATA SCIENCE


Analityka – Big Data, Data Analytics, Data Science

Nadrzędnym celem prowadzonych przez nas działań digital jest maksymalizacja efektywności. Dlatego rozwijając i wdrażając własne, zaawansowane rozwiązania analityczno-technologiczne skutecznie wspieramy marketerów w tworzeniu strategii i planowaniu działań na wszystkich etapach ścieżki klienta.

Wykorzystujemy zaawansowaną analitykę, technologię oraz know-how, aby złożyć 360-stopniowy obraz  klienta, brać pod uwagę wszystkie źródła i dane, łączyć je, wykorzystywać te dane w kanałach własnych i kampaniach zewnętrznych, a przede wszystkim stale optymalizować działania. Optymalizować je nie tylko pod ROI, ale także pod koszt pozyskania klienta (CAC, cost of client acquisition), ale także wskaźnik życiowej wartości klienta (LTV, CLTV, LCV, lifetime value).

Przeprowadzamy pogłębione analizy wszelkich procesów marketingowych i sprzedażowych. Badamy użyteczność stron (web usability), badamy najskuteczniejsze kreacje, formy komunikacji oraz kanały (mierzymy, które przynoszą najwyższe ROI, które przynoszą nowych użytkowników lub które zamykają konwersje).  Osiągamy najwyższy pułap efektywności wdrożonych rozwiązań.

Doświadczenie z zakresu zaawansowanej analityki

 • Nasi pracownicy są ekspertami w zakresie analizy procesów w najszerszym zakresie – od planowania, przez pozyskanie użytkownika, aż po zwiększanie jego wartości życiowej (LTV).
 • Wykorzystujemy wiedzę z zakresu łączenia danych, segmentacji i predykcji
 • Optymalizujemy kluczowe czynniki efektywności działań online: od komunikacji (treść i aspekt wizualny), przez dobór mediów oparty o atrybucję, po optymalizację strony www.
Case studies:
Klub zakupowy

 

 

Klientem MailSales był pierwszy w Polsce klub zakupowy dedykowany matkom, który do tej pory opierał swoje działania mark..
Referencje:

 

„databroker SA współpracuje z Cube Group S.A od maja 2011 roku w zakresie generowania leadów dla swoich Klientów. Efekty współpracy spełniają wszystkie moje wymagania w opisanym wyżej zakresie…”

Michał Pruchniewicz, Specjalista ds. Kampanii Internetowych

 

Chief Technology Officer

Maciej Urbański Chief Technology Officer

W ramach współpracy zapewniamy m.in.:

  • Pogłębiony audyt dotychczasowych działań marketingowych
  • Analiza customer journey i cross-device tracking
  • Stworzenie spersonalizowanego modelu atrybucji
  • Wykorzystanie najnowszych narzędzi i technologii do łączenia i analizy danych, segmentacji i predykcji
  • Analizy i optymalizację realizowanych działań reklamowych pod kątem maksymalizacji konwersji, ROI, CAC i LTV
  • Analizy i rekomendacje optymalizacji stron pod kątem zwiększania konwersji (SEO i UX – User Experience)
  • Zdefiniowanie konfiguracji Google Analytics pod prezentowanie najistotniejszych biznesowo danych
  • Badania użyteczności stron (badania ilościowe i jakościowe)
  • Analiza i monitoring konkurencji w SEM

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa