E-MAIL MARKETING

Mamy wszystkie bazy mailingowe


Email Marketing – skuteczny mailing reklamowy

MailSales to agencja e-mail marketingowa z kompleksowym portfolio usług. Uruchomienie własnych sieci afiliacyjnych pozwoliło nam umocnić relacje z Wydawcami i zbudować ogromny potencjał, dzięki czemu w grudniu 2012 roku powstała najpierw sieć mailingowa MailSales. Dziś mamy ponad 700 polskich i zagranicznych baz mailingowych, o łącznym potencjale prawie 1 miliarda kont. Bazy zostały podzielone na 12 kategorii tematycznych, co umożliwia komunikację z nawet najbardziej wymagającymi grupami docelowymi.

W ofercie są również usługi agencyjne w zakresie e-mail marketingu: budowanie i wdrażanie strategii e-mail marketingowej, newslettery, retargeting mailowy, kreacje i copywriting, monetyzacja baz, budowanie baz danych, uzupełnianie rekordów i więcej.

Realizowane przez nas kampanie mailingowe charakteryzują się najwyższą skutecznością, którą osiągamy m.in. dzięki elastycznemu podejściu do modelu rozliczenia oraz precyzyjnemu targetowaniu przekazu.

 • Jesteśmy największą siecią e-mailingową w Polsce.
 • Dysponujemy ponad 700 bazami mailingowymi.
 • Proponujemy różne modele rozliczenia (CPM, CPC, CPL, hybrydy).
 • Podsiadamy wszystkie kryteria targetowania (w tym geotargetowanie po województwach, miastach oraz kodach pocztowych).
 • Posiadamy bazy pogrupowane w 12 kategorii: Biznes & Finanse, Bazy Zagraniczne, Sport & Moto, Nowe Technologie, Zdrowie & Medycyna, Zakupy & Promocje, Parenting, Dom & Ogród, Moda & Uroda, Edukacja, Rozrywka, Bazy Specjalne.
Case studies: 
Klub zakupowy

Klientem MailSales był pierwszy w Polsce klub zakupowy dedykowany matkom, który do tej pory opierał swoje działania mark..

Kamila Majcher
Head of Email Marketing
W ramach współpracy zapewniamy m.in.:

  • Wynajem oraz sprzedaż rekordów.

  • Retargeting SMS.

  • Przeprowadzenie testów antyspamowych oraz testów kreacji A/B.

  • Tworzenie kreacji mailingowych i stron docelowych.
  • Pocięcie projektu graficznego mailingu do wersji HTML.

Pozostałe usługi działu E-MAIL MARKETING

planowanie kampanii mailingowych

Skuteczna kampania mailingowa nie jest dziełem przypadku. Odpowiednie zaplanowanie działań związanych z e-mail marketingiem jest kluczowe dla osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów.

baza mailingowa

MailSales w swojej ofercie posiada ponad 500 baz mailingowych (zarówno B2C, jak i B2B) pogrupowanych w 12 kategorii tematycznych. Każda z baz posiada przypisany do niej wolumen kont, możliwości jej targetowania oraz stawkę CPM (zwiększającą się wraz z zawężaniem grupy docelowej). Użytkownik ma możliwość wyboru liczby kont (per baza) na które chce zrealizować wysyłkę.

direct mailing

Mailing targetowany to wysyłka wiadomości reklamowych, umożliwiająca precyzyjne dotarcie do klienta zainteresowanego reklamowanym produktem.

Dzięki dobraniu właściwych adresów e-mail, odpowiadającym profilowi grupy docelowej reklamy, zmniejszamy prawdopodobieństwo, że mailing zostanie dostarczony do osób, które nie są zainteresowanie danym produktem.

kreacja mailingu

Kluczowym elementem kampanii reklamowej skierowanej do użytkowników poczty elektronicznej jest kreacja mailingowa, która wypływa na zwiększenie wskaźnika CTR (Click-Through Rate) i tym samym na liczbę odwiedzin na landig page (stronie docelowej). Dzięki zastosowaniu dobrych praktyk oraz naszemu doświadczeniu pomożemy osiągnąć jak najlepsze wyniki Twojej kampanii reklamowej.

testy i optymalizacja mailingu

Jedna z głównych zasad dobrych praktyk e-mail marketingu brzmi „testuj wszystko”. W czasie kampanii mailingowych należy pamiętać, że nie zawsze to, co wydaje się nam skuteczne zostanie równie dobrze odebrane przez użytkowników bazy. Testy i działania optymalizacyjne pozwolą nam podjąć decyzje oparte o jakościowe dane, co w rezultacie zwiększy skuteczność mailingu.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa