E-MAIL MARKETING

Mamy wszystkie bazy mailingowe

PLANOWANIE KAMPANII:

 

Skuteczna kampania mailingowa nie jest dziełem przypadku. Odpowiednie zaplanowanie działań związanych z e-mail marketingiem jest kluczowe dla osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów.

 

Na wstępie powinniśmy określić główny cel naszej kampanii. Dla ułatwienia, warto zacząć od odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące naszej strategii. Czy chcemy dotrzeć do konsumentów z treściami wizerunkowymi, czy może komunikować konkretną ofertę sprzedażową? Czy zależy nam na budowaniu zasięgu i dotarciu do możliwie jak największej grupy konsumentów, czy też chcemy zainteresować swoją ofertą tylko precyzyjnie wybraną grupę odbiorców? Zależy nam bardziej na generowaniu sprzedaży czy pozyskaniu nowych subskrybentów do newslettera?
Niezależnie od celu jaki zostanie przed nami postawiony kluczowym elementem planowania kampanii mailingowej realizowanej na bazach zewnętrznych będzie dobór odpowiedniej bazy. Musimy bowiem z naszą wiadomością trafić do konsumentów, którzy jeszcze nie zapisali się do newslettera, a więc nie oczekują od nas wiadomości.

 

MailSales dysponuje ponad 500 bazami odbiorców. Skontaktuj się z nami, a nasz zespół pomoże Ci wybrać te bazy, które zapewnią najlepsze wyniki w planowanej kampanii.

 

Po zdefiniowaniu grupy odbiorców i stworzeniu dostosowanej do nich komunikacji, pozostaje wybrać model rozliczenia kampanii. Model CPM (czyli koszt wysyłki 1000 maili) zapewnia nam dotarcie do każdej, dostępnej na rynku, bazy mailingowej. Ogromną zaletą tego modelu jest możliwość dotarcia do najbardziej niszowych grup docelowych. W przypadku kampanii skierowanych do szerszego grona konsumentów możliwe są modele efektywnościowe takie jak CPC (cost per click), czy CPL (cost per lead).

 

Teraz pozostaje Ci tylko wybrać dzień lub okres emisji i możesz ze spokojem obserwować wyniki swojej kampanii mailingowej.

 

MailSales oferuje pełne wsparcie na każdym etapie planowania i realizacji kampanii – na pewno znajdziemy optymalne rozwiązanie dla Twojego biznesu!

Wyślij zapytanie

Case studies: 
Klientem MailSales był pierwszy w Polsce klub zakupowy dedykowany matkom, który do tej pory opierał swoje działania mark..

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa