E-MAIL MARKETING

Mamy wszystkie bazy mailingowe

TARGETOWANIE:

Mailing targetowany to wysyłka wiadomości reklamowych, umożliwiająca precyzyjne dotarcie do klienta zainteresowanego reklamowanym produktem.

Dzięki dobraniu właściwych adresów e-mail, odpowiadającym profilowi grupy docelowej reklamy, zmniejszamy prawdopodobieństwo, że mailing zostanie dostarczony do osób, które nie są zainteresowanie danym produktem.

 

Różnorodny zbiór adresów e-mail sieci MailSales  pozwala dotrzeć do klientów zarówno z sektora B2C jak i B2B. Obszar B2C to obszerny zbiór, różnego rodzaju baz konsumenckich z szerokim wachlarzem możliwości targetowania. Branża B2B pozwala nam wyselekcjonować właścicieli firm oraz osoby pracujące w typowo biznesowych kategoriach zawodowych.

 

Podstawowe kryteria targetowania, które wspomagają kampanie mailingowe w osiągnięciu wyznaczonego celu to:

 

 • płeć
 • wiek
 • województwo (geotargetowanie)
 • wielkość miejscowości
 • wynagrodzenie
 • wykształcenie
 • zawód.

Wchodząc dokładniej w profil potencjalnego Klienta, możemy stargetować wysyłkę, po dodatkowych, bardziej precyzyjnych danych, między innymi wysłać wiadomość reklamową skierowaną do:

 

 • miłośników zwierząt
 • matek
 • kobiet w ciąży
 • fanów gier komputerowych
 • konsumentów kupujących w sieci
 • użytkowników lubiących muzykę
 • osób poszukujących nowości technologicznych w Internecie.

 

Zespół MailSales bazując na doświadczeniu w planowaniu i realizacji kampanii mailingowych indywidualnie podchodzi do każdej z wycen, proponując jak najlepszą drogę dotarcia do grupy docelowej reklamowego produktu.

 

Oprócz tradycyjnych form targetowania, wysyłki mailingowe osiągają skuteczność dzięki tzw. targetowaniu behawioralnemu. Usługa polega na realizacji mailingów na bazy powstałe z zachowań użytkownika w Internecie. System mailingowy potrafi wyselekcjonować osoby, które dla przykładu otworzyły maila lub kliknęły w kreację mailingową.

 

Oferta MailSales umożliwia również retargeting SMS. Podstawowe dane o użytkowniku bazy, wzbogacone o numer telefonu, integrują wysyłkę kampanii mailingowej z komunikacją mobile, docierając do Klienta ze zdwojoną siłą. Kampanie SMS, poprzedzone wysyłką mailingu reklamowego, dają możliwość personalizacji wiadomości na podstawie zachowań odbiorcy na poziomie reklamy w Internecie. Dzięki tym działaniom trafiamy z wąsko sprofilowanym przekazem w SMSie, co pozwala nam na osiągnięcie wyższych wskaźników konwersji.

CASE STUDIES:
Klub zakupowy

Klientem MailSales był pierwszy w Polsce klub zakupowy dedykowany matkom, który do tej pory opierał swoje działania mark..

REFERENCJE:

„Cube Group jest naszym partnerem w zakresie marketingu od kwietnia 2015 roku i od tego czasu efektywnie wspiera nas w realizacji naszych celów biznesowych…”

Dorota Bratowska-Świacka, Dyrektor Marketingu Grupy Kapitałowej Promedica24

WYŚLIJ ZAPYTANIE

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa