E-MAIL MARKETING

Mamy wszystkie bazy mailingowe

TESTOWANIE I OPTYMALIZACJA:

Jedna z głównych zasad dobrych praktyk e-mail marketingu brzmi „testuj wszystko”. W czasie kampanii mailingowych należy pamiętać, że nie zawsze to, co wydaje się nam skuteczne zostanie równie dobrze odebrane przez użytkowników bazy. Testy i działania optymalizacyjne pozwolą nam podjąć decyzje oparte o jakościowe dane, co w rezultacie zwiększy skuteczność mailingu.

 

Każda wysyłka finalna poprzedzona jest testami A/B, w których możemy przetestować różne tematy i kreacje wiadomości. Taka próbna wysyłka na mniejszą liczbę kont dostarcza informacji które elementy mailingu są lepiej odbierane przez adresatów i pozwala w wysyłce docelowej zaimplementować tylko te najbardziej efektywne. Możemy również pod kątem wskaźników konwersji testować różne bazy sprawdzając, która jest najlepsza dla danej kampanii. Zachęcamy do wykonania takich testów w modelu CPC – wykupując mniejsze liczby klików na paru bazach można określić która najlepiej konwertuje i na niej zrealizować docelowy mailing. Taki test jest szczególnie polecany w przypadku dużych kampanii rozliczanych w modelu CPL.  Odpowiednio przygotowane testy i działania optymalizacyjne wdrażane na ich podstawie pozwalają znacznie obniżyć koszty kampanii i efektywniej wykorzystać zaplanowany budżet. Skontaktuj się z MailSales, a z przyjemnością doradzimy co zrobić, aby Twoja kampania osiągnęła zamierzony rezultat!

CASE STUDIES:
Klub zakupowy

Klientem MailSales był pierwszy w Polsce klub zakupowy dedykowany matkom, który do tej pory opierał swoje działania mark..

REFERENCJE:

„Cube Group jest naszym partnerem w zakresie marketingu od kwietnia 2015 roku i od tego czasu efektywnie wspiera nas w realizacji naszych celów biznesowych…”

Dorota Bratowska-Świacka, Dyrektor Marketingu Grupy Kapitałowej Promedica24

WYŚLIJ ZAPYTANIE

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz