PPC

Liczy się tylko efekt

Jesteś tutaj

FACEBOOK:

Poza standardowymi opcjami promocji treści na Facebooku, a więc zwiększeniem ilości polubień strony, promocją postów generowanych na fanpage’u, zwiększeniem liczby uczestników wydarzenia, czy promocją ofert, specjalizujemy się w prowadzeniu efektywnych kampanii sprzedażowych/leadowych za pomocą Facebook Ads. Mierzymy konwersyjność ruchu i przygotowujemy strategie remarketingowe, które w połączeniu z dokładnym targetowaniem w pełni wykorzystują potencjał Facebooka.

 

Ponadto zwiększamy liczbę pobrań i instalacji aplikacji na system Android oraz iOS dzięki reklamie na Facebooku. Korzystamy z narzędzia Facebook Power Editor oraz z dedykowanych aplikacji służących do optymalizacji kampanii na Facebooku, dokładnie grupując odbiorców oraz często modyfikując reklamy.

 

CASE STUDIES:
Po przeprowadzeniu akcji liczba składanych wniosków wzrosła o 76%…
REFERENCJE:

„Specjaliści z Cube Group doskonale rozumieją specyfikę naszej branży. Widać, że dla nas starają się dowiedzieć absolutnie wszystkiego o naszych produktach, by jak najlepiej sprostać stawianym im wyzwaniom…”

Zbigniew Gołembiecki, Dyrektor ds. Sprzedaży Kratki.pl

WYŚLIJ ZAPYTANIE

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz