PPC

Liczy się tylko efekt

Jesteś tutaj

FACEBOOK:

Poza standardowymi opcjami promocji treści na Facebooku, a więc zwiększeniem ilości polubień strony, promocją postów generowanych na fanpage’u, zwiększeniem liczby uczestników wydarzenia, czy promocją ofert, specjalizujemy się w prowadzeniu efektywnych kampanii sprzedażowych/leadowych za pomocą Facebook Ads. Mierzymy konwersyjność ruchu i przygotowujemy strategie remarketingowe, które w połączeniu z dokładnym targetowaniem w pełni wykorzystują potencjał Facebooka.

 

Ponadto zwiększamy liczbę pobrań i instalacji aplikacji na system Android oraz iOS dzięki reklamie na Facebooku. Korzystamy z narzędzia Facebook Power Editor oraz z dedykowanych aplikacji służących do optymalizacji kampanii na Facebooku, dokładnie grupując odbiorców oraz często modyfikując reklamy.

 

CASE STUDIES:
Po przeprowadzeniu akcji liczba składanych wniosków wzrosła o 76%…
REFERENCJE:

„Specjaliści z Cube Group doskonale rozumieją specyfikę naszej branży. Widać, że dla nas starają się dowiedzieć absolutnie wszystkiego o naszych produktach, by jak najlepiej sprostać stawianym im wyzwaniom…”

Zbigniew Gołembiecki, Dyrektor ds. Sprzedaży Kratki.pl

WYŚLIJ ZAPYTANIE

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa