PPC

Liczy się tylko efekt

Jesteś tutaj

GOOGLE BUSINESS VIEW:

 

Wzbogacamy obecność w Google również o wysokiej jakości wirtualny spacer stworzony ze zdjęć panoramicznych 360º i wykonany w technologii Street View (działamy jako rekomendowany fotograf Google). Zdjęcia firmowe pojawiają się bezpośrednio w wynikach wyszukiwania Google, na Mapach Google i w Google+. Prawa autorskie do zdjęć należą do klientów a zdjęcia mogą zostać użyte na stronie internetowej firmy, w profilach w mediach społecznościowych oraz w materiałach marketingowych. Można wykonywać dodatkowe sesje aktualizacyjne, kiedy firma tego potrzebuje – przy zmianie wystroju, towaru itp.

 

Google Business View to świetny sposób, żeby pochwalić się wystrojem, atmosferą i wyjątkowymi atutami firmy. Dzięki technologii Street View, spacery Business View umożliwiają “wirtualnemu turyście” odwiedzić firmę z dowolnego miejsca na Ziemi, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, a później zaplanować rzeczywistą wizytę.

 

CASE STUDIES:
Po przeprowadzeniu akcji liczba składanych wniosków wzrosła o 76%…
REFERENCJE:

„Specjaliści z Cube Group doskonale rozumieją specyfikę naszej branży. Widać, że dla nas starają się dowiedzieć absolutnie wszystkiego o naszych produktach, by jak najlepiej sprostać stawianym im wyzwaniom…”

Zbigniew Gołembiecki, Dyrektor ds. Sprzedaży Kratki.pl

WYŚLIJ ZAPYTANIE

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz