PPC

Liczy się tylko efekt

Jesteś tutaj

GOOGLE BUSINESS VIEW:

 

Wzbogacamy obecność w Google również o wysokiej jakości wirtualny spacer stworzony ze zdjęć panoramicznych 360º i wykonany w technologii Street View (działamy jako rekomendowany fotograf Google). Zdjęcia firmowe pojawiają się bezpośrednio w wynikach wyszukiwania Google, na Mapach Google i w Google+. Prawa autorskie do zdjęć należą do klientów a zdjęcia mogą zostać użyte na stronie internetowej firmy, w profilach w mediach społecznościowych oraz w materiałach marketingowych. Można wykonywać dodatkowe sesje aktualizacyjne, kiedy firma tego potrzebuje – przy zmianie wystroju, towaru itp.

 

Google Business View to świetny sposób, żeby pochwalić się wystrojem, atmosferą i wyjątkowymi atutami firmy. Dzięki technologii Street View, spacery Business View umożliwiają “wirtualnemu turyście” odwiedzić firmę z dowolnego miejsca na Ziemi, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, a później zaplanować rzeczywistą wizytę.

 

CASE STUDIES:
Po przeprowadzeniu akcji liczba składanych wniosków wzrosła o 76%…
REFERENCJE:

„Specjaliści z Cube Group doskonale rozumieją specyfikę naszej branży. Widać, że dla nas starają się dowiedzieć absolutnie wszystkiego o naszych produktach, by jak najlepiej sprostać stawianym im wyzwaniom…”

Zbigniew Gołembiecki, Dyrektor ds. Sprzedaży Kratki.pl

WYŚLIJ ZAPYTANIE

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa