PPC

Liczy się tylko efekt

Jesteś tutaj

GSP:

 

Gmail Sponsored Promotions (GSP) jest hybrydą reklamy HTML oraz Rich Media w skrzynce pocztowej Gmail. W skład GSP wchodzi teaser (grafika/tekst), który po kliknięciu rozwija się do full page image 650×650. Format aukcyjny, zarządzany w osobnym systemie (poza AdWords). W standardzie otrzymujemy Smart Capping, a więc ograniczenie liczby wyświetleń 10x na użytkownika w ciągu 30 dni.

 

Poczta Gmail dostępna jest niemal w każdej chwili, w każdym miejscu i na każdym urządzeniu – na komputerze, laptopie, telefonie czy tablecie.  Aktywnych kont Gmail w Polce jest ponad 4mln, co daje spory zasięg wśród użytkowników poczty. Dodając do tego konkretne dane o użytkownikach Gmail, zaciąganych z profili Google oraz contentu maili, tworzy się bardzo atrakcyjny w ujęciu wielu reklamodawców – profil odbiorcy naszych reklam. GSP posiada szerokie możliwości targetowania (domena, słowa, zainteresowania, demografia, itp.) dzięki czemu dotarcie do grupy docelowej staje się jeszcze łatwiejsze co zwiększa efektywność kampanii. Poza kreatywnym podejściem do kreacji HTML, możemy zwiększać ich skuteczność poprzez dodanie formularza kontaktowego i bezpośrednio z kreacji zbierać leady (dane kontaktow).

 

CASE STUDIES:
Po przeprowadzeniu akcji liczba składanych wniosków wzrosła o 76%…
REFERENCJE:

„Specjaliści z Cube Group doskonale rozumieją specyfikę naszej branży. Widać, że dla nas starają się dowiedzieć absolutnie wszystkiego o naszych produktach, by jak najlepiej sprostać stawianym im wyzwaniom…”

Zbigniew Gołembiecki, Dyrektor ds. Sprzedaży Kratki.pl

WYŚLIJ ZAPYTANIE

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz