PPC

Liczy się tylko efekt

Jesteś tutaj

MOBILE:

 

Rok do roku znacząco zwiększa się ilość smartfonów na polskim rynku, dostępność internetu a co za tym idzie liczba mobilnych zapytań generowanych w wyszukiwarce Google. Nie bagatelizując tego ruchu, tworzymy dedykowane strategie SEMowe pod mobile. Kampanie reklam mobile planujemy na podstawie statystyk z Google Analytics, narzędzi Google AdWords oraz danych z narzędzia Our Mobile Planet, dzięki któremu poznajemy zachowania konsumentów, wykorzystujących urządzenia mobilne.

 

Kampanie realizujemy w ekosystemie Google AdWords, wykorzystując reklamę w mobilnych wynikach wyszukiwania (mSearch), mobilnej sieci reklamowej (mGDN), mobilnym Gmailu (mGSP) oraz w aplikacjach dostępnych na platformie Google Play, iTunes Store. Generujemy wysokiej jakości ruch na strony mobilne, zwiększamy sprzedaż w m-commerce oraz zwiększamy liczbę pobrań aplikacji. Dla klientów wykorzystujących call-center, w godzinach ich pracy wykorzystujemy możliwości Click2Call, natomiast po godzinach pracy zbieramy krótkie leady.

 

CASE STUDIES:
Po przeprowadzeniu akcji liczba składanych wniosków wzrosła o 76%…
REFERENCJE:

„Specjaliści z Cube Group doskonale rozumieją specyfikę naszej branży. Widać, że dla nas starają się dowiedzieć absolutnie wszystkiego o naszych produktach, by jak najlepiej sprostać stawianym im wyzwaniom…”

Zbigniew Gołembiecki, Dyrektor ds. Sprzedaży Kratki.pl

WYŚLIJ ZAPYTANIE

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa