PPC

Liczy się tylko efekt

Jesteś tutaj

MOBILE:

 

Rok do roku znacząco zwiększa się ilość smartfonów na polskim rynku, dostępność internetu a co za tym idzie liczba mobilnych zapytań generowanych w wyszukiwarce Google. Nie bagatelizując tego ruchu, tworzymy dedykowane strategie SEMowe pod mobile. Kampanie reklam mobile planujemy na podstawie statystyk z Google Analytics, narzędzi Google AdWords oraz danych z narzędzia Our Mobile Planet, dzięki któremu poznajemy zachowania konsumentów, wykorzystujących urządzenia mobilne.

 

Kampanie realizujemy w ekosystemie Google AdWords, wykorzystując reklamę w mobilnych wynikach wyszukiwania (mSearch), mobilnej sieci reklamowej (mGDN), mobilnym Gmailu (mGSP) oraz w aplikacjach dostępnych na platformie Google Play, iTunes Store. Generujemy wysokiej jakości ruch na strony mobilne, zwiększamy sprzedaż w m-commerce oraz zwiększamy liczbę pobrań aplikacji. Dla klientów wykorzystujących call-center, w godzinach ich pracy wykorzystujemy możliwości Click2Call, natomiast po godzinach pracy zbieramy krótkie leady.

 

CASE STUDIES:
Po przeprowadzeniu akcji liczba składanych wniosków wzrosła o 76%…
REFERENCJE:

„Specjaliści z Cube Group doskonale rozumieją specyfikę naszej branży. Widać, że dla nas starają się dowiedzieć absolutnie wszystkiego o naszych produktach, by jak najlepiej sprostać stawianym im wyzwaniom…”

Zbigniew Gołembiecki, Dyrektor ds. Sprzedaży Kratki.pl

WYŚLIJ ZAPYTANIE

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz