PPC

Liczy się tylko efekt

Jesteś tutaj

REMARKETING:

 

Prowadzimy skuteczne kampanie Remarketingowe wykorzystując zarówno potencjał danych z Google AdWords, Google Analytics, YouTube czy DoubleClick. Korzystamy głównie z form graficznych oraz tekstowych, które odpowiednio dopasowujemy pod dedykowanych odbiorców. Budujemy zaawansowane listy remarketingowe na każdym etapie cyklu zakupowego  uwzględniając porzucony koszyk, płatności czy cross sell i up-sell. Dodatkowo zbieramy listy remarketingowe z aplikacji mobilnych oraz z aktywności na YouTube. Wykorzystujemy je zarówno w kampaniach RLSA, a więc w wyszukiwarce Google (remarketing AdWords) jak również w sieci reklamowej Google, na YouTube oraz na Facebooku. W sieci reklamowej najefektywniej korzystamy z remarketingu dynamicznego wykorzystując product feed z Google Merchant Center, oraz dane z floodlight DoubleClicka.

 

CASE STUDIES:
Po przeprowadzeniu akcji liczba składanych wniosków wzrosła o 76%…
REFERENCJE:

„Specjaliści z Cube Group doskonale rozumieją specyfikę naszej branży. Widać, że dla nas starają się dowiedzieć absolutnie wszystkiego o naszych produktach, by jak najlepiej sprostać stawianym im wyzwaniom…”

Zbigniew Gołembiecki, Dyrektor ds. Sprzedaży Kratki.pl

WYŚLIJ ZAPYTANIE

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa