PPC

Liczy się tylko efekt

Jesteś tutaj

YOUTUBE:

 

Kampanie reklam na YouTube planujemy i realizujemy w wielu modelach, począwszy od najpopularniejszego modelu CPV (cost per view) w przypadku reklam TrueView In-Stream oraz TrueView in-Display, modelu CPM dla formatów niepomijalnych, po model CPD (cost per day) a więc rezerwacja strony głównej YouTube w formacie mastheada.

 

Reklamy TrueView to formaty wideo typu „pre-roll”, które wyświetlamy przed materiałem wideo z możliwością pominięcia reklamy, w formie promocji spotu w wynikach wyszukiwania YouTube bądź na stronach oglądania filmów. Formaty wideo „niepomijalne” głównie wykorzystujemy z opcją targetowania na pierwszą pozycję aby zmaksymalizować widoczność reklam, dzięki pierwszemu kontaktowi z naszą reklamą.  

 

Pomagamy również tworzyć spoty reklamowe bądź podpowiadamy jak je zmodyfikować w celu uzyskania jak najlepszej efektywności na YouTube. Do optymalizacji kampanii na YouTube wykorzystujemy zarówno wszelkie dostępne opcje AdWords for wideo jak również YouTube Analytics. Walczymy z rynkową opinią że YouTube to jedynie Branding, YouTube może sprzedawać! 

Case studies: 
Po przeprowadzeniu akcji liczba składanych wniosków wzrosła o 76%...
Wyślij zapytanie

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Wawelska 14, 02-061 Warszawa
Cube Group S.A., Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712, NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.