PPC

Liczy się tylko efekt

Jesteś tutaj

YOUTUBE:

 

Kampanie reklam na YouTube planujemy i realizujemy w wielu modelach, począwszy od najpopularniejszego modelu CPV (cost per view) w przypadku reklam TrueView In-Stream oraz TrueView in-Display, modelu CPM dla formatów niepomijalnych, po model CPD (cost per day) a więc rezerwacja strony głównej YouTube w formacie mastheada.

 

Reklamy TrueView to formaty wideo typu „pre-roll”, które wyświetlamy przed materiałem wideo z możliwością pominięcia reklamy, w formie promocji spotu w wynikach wyszukiwania YouTube bądź na stronach oglądania filmów. Formaty wideo „niepomijalne” głównie wykorzystujemy z opcją targetowania na pierwszą pozycję aby zmaksymalizować widoczność reklam, dzięki pierwszemu kontaktowi z naszą reklamą.

 

Pomagamy również tworzyć spoty reklamowe bądź podpowiadamy jak je zmodyfikować w celu uzyskania jak najlepszej efektywności na YouTube. Do optymalizacji kampanii na YouTube wykorzystujemy zarówno wszelkie dostępne opcje AdWords for wideo jak również YouTube Analytics. Walczymy z rynkową opinią że YouTube to jedynie Branding, YouTube może sprzedawać!

CASE STUDIES:
Po przeprowadzeniu akcji liczba składanych wniosków wzrosła o 76%…
REFERENCJE:

„Specjaliści z Cube Group doskonale rozumieją specyfikę naszej branży. Widać, że dla nas starają się dowiedzieć absolutnie wszystkiego o naszych produktach, by jak najlepiej sprostać stawianym im wyzwaniom…”

Zbigniew Gołembiecki, Dyrektor ds. Sprzedaży Kratki.pl

WYŚLIJ ZAPYTANIE

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz