PPC

Liczy się tylko efekt

Jesteś tutaj

YOUTUBE:

 

Kampanie reklam na YouTube planujemy i realizujemy w wielu modelach, począwszy od najpopularniejszego modelu CPV (cost per view) w przypadku reklam TrueView In-Stream oraz TrueView in-Display, modelu CPM dla formatów niepomijalnych, po model CPD (cost per day) a więc rezerwacja strony głównej YouTube w formacie mastheada.

 

Reklamy TrueView to formaty wideo typu „pre-roll”, które wyświetlamy przed materiałem wideo z możliwością pominięcia reklamy, w formie promocji spotu w wynikach wyszukiwania YouTube bądź na stronach oglądania filmów. Formaty wideo „niepomijalne” głównie wykorzystujemy z opcją targetowania na pierwszą pozycję aby zmaksymalizować widoczność reklam, dzięki pierwszemu kontaktowi z naszą reklamą.

 

Pomagamy również tworzyć spoty reklamowe bądź podpowiadamy jak je zmodyfikować w celu uzyskania jak najlepszej efektywności na YouTube. Do optymalizacji kampanii na YouTube wykorzystujemy zarówno wszelkie dostępne opcje AdWords for wideo jak również YouTube Analytics. Walczymy z rynkową opinią że YouTube to jedynie Branding, YouTube może sprzedawać!

CASE STUDIES:
Po przeprowadzeniu akcji liczba składanych wniosków wzrosła o 76%…
REFERENCJE:

„Specjaliści z Cube Group doskonale rozumieją specyfikę naszej branży. Widać, że dla nas starają się dowiedzieć absolutnie wszystkiego o naszych produktach, by jak najlepiej sprostać stawianym im wyzwaniom…”

Zbigniew Gołembiecki, Dyrektor ds. Sprzedaży Kratki.pl

WYŚLIJ ZAPYTANIE

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa