SEO

Dedykowana strategia SEO

Jesteś tutaj


SEO Marketing – Optymalizacja i pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowaniem i optymalizacją stron w wyszukiwarkach (SEO) zajmujemy się od 2006 roku. Od samego początku stawiamy na rozwój i doświadczenie naszych specjalistów, co przekłada się na zaufanie Klientów oraz realizację projektów dla największych reklamodawców na polskim rynku.

Wysoka specjalizacja w usługach SEO oraz strategia „white SEO” gwarantuje efektywne wykorzystanie wszystkich możliwości reklamowych w bezpłatnych wynikach wyszukiwarek internetowych. Na bieżąco śledzimy zmieniające się trendy, wprowadzamy innowacje, tworzymy dedykowane narzędzia dostosowując nasze usługi do potrzeb rynku.

Indywidualne podejście i szeroki zakres autorskich narzędzi umożliwia dostosowanie strategii SEO do oczekiwań biznesowych i specyfiki każdej branży.

Skuteczne pozycjonowanie SEO stron www realizowane dla naszych klientów obejmuje:

Pozycjonowanie fraz kluczowych
Pozycjonowanie wybranych fraz dotyczących kategorii produktów czy usług. Frazy tego typu są bardzo często wyszukiwane w trakcie procesu zakupowego.

Pozycjonowanie lokalne
Pozycjonowanie fraz kluczowych zawierających lokalizację miejsca, w obrębie którego użytkownicy poszukują danej usługi lub produktu, dedykowane dla firm świadczących usługi lokalne. Ofertę uzupełnia stworzenie i dodanie profilu firmy do Google+ Lokalnie.

Pozycjonowanie long tail
Pozycjonowanie fraz typu long tail (z tzw. długiego ogona) – rozbudowanych, precyzyjnych fraz kluczowych, dotyczących produktów i usług. Frazy tego rodzaju generują wartościowych ruch na stronie, ponieważ wyszukiwane są głównie przez użytkowników w końcowym etapie procesu zakupowego.

Pozycjonowanie sklepów
Pozycjonowanie fraz produktowych, z uwzględnieniem cyklicznych zmian fraz adekwatnie do zmian trendów zakupowych oraz dostępności asortymentu. Strategia dedykowana dla sklepów internetowych.

Case studies: 
Cube Group rozpoczął współpracę z modowym sklepem internetowym, który zajmuje się sprzedażą odzieży tak znanych marek jak: Pepe Jeans, Makalu, Mohi..

Cezary Śledziak
SEO Director, Prezes SEMTEC
W ramach współpracy zapewniamy m.in.:

  • Oferujemy pełne spektrum usług SEO.
  • Wykorzystujemy Content Marketing zgodnie z wytycznymi Google.
  • Pozycjonujemy frazy wizerunkowe, lokalne i long tail.
  • Rekomendujemy optymalne frazy kluczowe.
  • Zdejmujemy filtry Google za nienaturalne linki.
  • Posiadamy autorskie technologie: SEOapi, SERP24, SEOhosters.

   

  • Wykonujemy audyty, analizy branżowe oraz porównawcze.
  • Wspieramy wiedzą merytoryczną.
  • Przeprowadzamy badania nowych technik SEO.
  • Nie spamujemy wyszukiwarek.
  • Dostosowujemy nasze działania do bieżących kryteriów oceniania witryn przez Google.
  • Rozliczamy się za efekty.

   

Pozostałe usługi działu SEO

SEO Content Marketing

Content Marketing polega na tworzeniu atrakcyjnych dla potencjalnych Klientów artykułów tematycznych, raportów, poradników, e-booków i infografik, które publikowane są na stronach o wysokiej reputacji. Tak przygotowane i publikowane treści pozwalają na pozyskanie jakościowego ruchu. Z punktu widzenia pozycjonowania stron, Content Marketing sprzyja procesowi pozyskiwania wartościowych linków prowadzących do danej strony, dzięki czemu zwiększa się jej wiarygodność oraz widoczność w wyszukiwarce.

 

 

Analiza SEO konkurencji

Analiza konkurencji polega na porównaniu witryny Klienta z konkurentami z branży w wynikach wyszukiwania Google. Elementami porównywanymi są: budowa strony, widoczność na frazy kluczowe, estymowany ruch organiczny oraz linki dochodzące. Do przygotowania raportu wykorzystujemy dedykowane narzędzia SEO, w tym narzędzia autorskie. Oferowana analiza SEO konkurencji pozwoli na określenie strategii konkurencji, identyfikację mocnych i słabych stron, oszacowanie poziomu ruchu organicznego, a wnioski posłużą do przygotowania optymalnej strategii SEO dla Klienta.

SEO PR

Zarządzanie reputacją, zwane również SEO PR lub SERM (Search Engine Reputation Management), to szereg działań mających na celu utrzymanie widoczności pozytywnych opinii w wyszukiwarce Google. Poza standardowymi działaniami SEO, tworzymy rekomendacje produktów i usług, komentarze tematyczne w mediach społecznościowych oraz na forach, a także tworzymy raporty, infografiki, poradniki i strony tematyczne. Efektem prowadzonych działań jest widoczność w wynikach wyszukiwania stron zawierających pozytywne informacje na frazy związane z produktem lub marką.

 

Optymalizacja SEO strony

Optymalizacja strony www pod kątem SEO ma na celu wyeliminowanie błędów wpływających negatywnie na ocenę strony przez wyszukiwarki. Przygotowujemy audyt SEO opracowany na bazie zdobytej przez lata wiedzy i doświadczeń, zgodny z najnowszymi wytycznymi Google. Wyeliminowane zostaną błędy uniemożliwiające zdobycie dobrej widoczności w Google, przygotujemy rekomendacje zmian i zasugerujemy rozbudowę serwisu o nowe funkcjonalności. Odpowiednia konstrukcja i zawartość strony odgrywają niezwykle istotną rolę w procesie budowania pozycji Państwa serwisu w Google.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa