SEO

Dedykowana strategia SEO

ANALIZA KONKURENCJI SEO:

 

Analiza konkurencji polega na porównaniu witryny Klienta z konkurentami z branży w wynikach wyszukiwania Google. Elementami porównywanymi są: budowa strony, widoczność na frazy kluczowe, estymowany ruch organiczny oraz linki dochodzące. Do przygotowania raportu wykorzystujemy dedykowane narzędzia SEO, w tym narzędzia autorskie. Oferowana analiza SEO konkurencji pozwoli na określenie strategii konkurencji, identyfikację mocnych i słabych stron, oszacowanie poziomu ruchu organicznego, a wnioski posłużą do przygotowania optymalnej strategii SEO dla Klienta.

Case studies: 
Cube Group rozpoczął współpracę z modowym sklepem internetowym, który zajmuje się sprzedażą odzieży tak znanych marek jak: Pepe Jeans, Makalu, Mohi..

BUDOWA STRONY

Ocena poprawności budowy stron pod kątem SEO. Pod uwagę brane są czynniki wpływające na widoczność strony w wyszukiwarce. Wskazany zostanie również poziom indeksacji.

LINKI DOCHODZĄCE

Analiza profilu linków dochodzących do strony pod kątem liczby oraz ich jakości. Zbadamy czy konkurencja prowadzi działania SEO oraz wskażemy pozycjonowane frazy kluczowe.

FRAZY KLUCZOWE

Badanie fraz kluczowych, na które strony są widoczne w wyszukiwarce Google. Obliczymy ich liczbę oraz wyszukamy frazy, na które strona Klienta nie jest widoczna w porównaniu do konkurencji.

RUCH

Estymacja poziomu ruchu strony z wyników organicznych oraz konkurencji na podstawie pozycji fraz, na które strony są widoczne w wyszukiwarce.

Wyślij zapytanie

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa