SEO

Dedykowana strategia SEO

Jesteś tutaj

OPTYMALIZACJA SEO:

Optymalizacja strony www pod kątem SEO ma na celu wyeliminowanie błędów wpływających negatywnie na ocenę strony przez wyszukiwarki. Przygotowujemy audyt SEO opracowany na bazie zdobytej przez lata wiedzy i doświadczeń, zgodny z najnowszymi wytycznymi Google. Wyeliminowane zostaną błędy uniemożliwiające zdobycie dobrej widoczności w Google, przygotujemy rekomendacje zmian i zasugerujemy rozbudowę serwisu o nowe funkcjonalności. Odpowiednia konstrukcja i zawartość strony odgrywają niezwykle istotną rolę w procesie budowania pozycji Państwa serwisu w Google.

 

CASE STUDIES:
Znany e-commerce fashion

Cube Group rozpoczął współpracę z modowym sklepem internetowym, który zajmuje się sprzedażą odzieży tak znanych marek jak: Pepe Jeans, Makalu, Mohi..

REFERENCJE:

„Bardzo cenimy współpracę z Cube Group w zakresie planowania i realizacji kampanii internetowych. Specjaliści z Cube Group zawsze wykazują się wysokim profesjonalizmem, szerokim doświadczeniem i wiedzą…”

Ewelina Gawlik, Senior Product Manager i Justyna Szyszka, Senior Product Manager

analiza strony www

ANALIZA BUDOWY STRONY

Identyfikacja podstawowych błędów budowy strony negatywnie wpływających na widoczności w wyszukiwarkach. Korekta ich stanowi podstawę optymalizacji struktury kodowej HTML oraz linkowania wewnętrznego.

 

optymalizacja seo podstron

OPTYMALIZACJA PODSTRON

Optymalizacja podstron, szczególnie pod kątem pozycjonowanych fraz. Identyfikacja istniejących błędów, opracowanie poprawnych metatagów i nagłówków oraz optymalizacja treści i obrazków.

 

poprawki na stronie

WDROŻENIE POPRAWEK

Wsparcie przy wdrożeniu poprawek wskazanych w audycie strony oraz weryfikacja poprawności ich wprowadzenia.

 

WYŚLIJ ZAPYTANIE

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz