SEO

Dedykowana strategia SEO

Jesteś tutaj

OPTYMALIZACJA SEO:

Optymalizacja strony www pod kątem SEO ma na celu wyeliminowanie błędów wpływających negatywnie na ocenę strony przez wyszukiwarki. Przygotowujemy audyt SEO opracowany na bazie zdobytej przez lata wiedzy i doświadczeń, zgodny z najnowszymi wytycznymi Google. Wyeliminowane zostaną błędy uniemożliwiające zdobycie dobrej widoczności w Google, przygotujemy rekomendacje zmian i zasugerujemy rozbudowę serwisu o nowe funkcjonalności. Odpowiednia konstrukcja i zawartość strony odgrywają niezwykle istotną rolę w procesie budowania pozycji Państwa serwisu w Google.

 

CASE STUDIES:
Znany e-commerce fashion

Cube Group rozpoczął współpracę z modowym sklepem internetowym, który zajmuje się sprzedażą odzieży tak znanych marek jak: Pepe Jeans, Makalu, Mohi..

REFERENCJE:

„Bardzo cenimy współpracę z Cube Group w zakresie planowania i realizacji kampanii internetowych. Specjaliści z Cube Group zawsze wykazują się wysokim profesjonalizmem, szerokim doświadczeniem i wiedzą…”

Ewelina Gawlik, Senior Product Manager i Justyna Szyszka, Senior Product Manager

analiza strony www

ANALIZA BUDOWY STRONY

Identyfikacja podstawowych błędów budowy strony negatywnie wpływających na widoczności w wyszukiwarkach. Korekta ich stanowi podstawę optymalizacji struktury kodowej HTML oraz linkowania wewnętrznego.

 

optymalizacja seo podstron

OPTYMALIZACJA PODSTRON

Optymalizacja podstron, szczególnie pod kątem pozycjonowanych fraz. Identyfikacja istniejących błędów, opracowanie poprawnych metatagów i nagłówków oraz optymalizacja treści i obrazków.

 

poprawki na stronie

WDROŻENIE POPRAWEK

Wsparcie przy wdrożeniu poprawek wskazanych w audycie strony oraz weryfikacja poprawności ich wprowadzenia.

 

WYŚLIJ ZAPYTANIE

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa