SEO

Dedykowana strategia SEO

SEO CONTENT MARKETING:

 

Content Marketing polega na tworzeniu atrakcyjnych dla potencjalnych Klientów artykułów tematycznych, raportów, poradników, e-booków i infografik, które publikowane są na stronach o wysokiej reputacji. Tak przygotowane i publikowane treści pozwalają na pozyskanie jakościowego ruchu. Z punktu widzenia pozycjonowania stron, Content Marketing sprzyja procesowi pozyskiwania wartościowych linków prowadzących do danej strony, dzięki czemu zwiększa się jej wiarygodność oraz widoczność w wyszukiwarce.

Case studies: 
Znany e-commerce fashion

Cube Group rozpoczął współpracę z modowym sklepem internetowym, który zajmuje się sprzedażą odzieży tak znanych marek jak: Pepe Jeans, Makalu, Mohi..

W skład Content marketingu wchodzą:
ARTYKUŁY SPONSOROWANE

Stworzenie atrakcyjnych i przydatnych artykułów tematycznych, które następnie publikowane są na stronach wysokiej jakości wraz z linkiem zwrotnym do strony Klienta.

BLOG FIRMOWY

Prowadzenie bloga firmowego, w tym tworzenie merytorycznych treści związanych z produktami lub usługami, a oprócz tego porad i ciekawostek z danej dziedziny czy branży.

RAPORTY I INFOGRAFIKI

Przygotowanie zestawienia interesujących danych statystycznych z danej dziedziny, w postaci raportu wraz z omówieniem lub prezentacji graficznej w formie infografiki.

E-BOOKI I PORADNIKI

Tworzenie publikacji eksperckich w formie poradnika na stronach tematycznych lub e-booka, który następnie zostanie umieszczony na wartościowych witrynach.

KOMENTARZE TEMATYCZNE

Publikacja merytorycznych komentarzy pod artykułami specjalistycznymi, na blogach i forach wraz z linkiem zwrotnym do strony Klienta.

STRONY TEMATYCZNE

Budowa stron zawierających przydatne i atrakcyjne treści wysokiej jakości, zawierających linki do strony Klienta.

Wyślij zapytanie

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa