SEO

Dedykowana strategia SEO

SEO CONTENT MARKETING:

 

Content Marketing polega na tworzeniu atrakcyjnych dla potencjalnych Klientów artykułów tematycznych, raportów, poradników, e-booków i infografik, które publikowane są na stronach o wysokiej reputacji. Tak przygotowane i publikowane treści pozwalają na pozyskanie jakościowego ruchu. Z punktu widzenia pozycjonowania stron, Content Marketing sprzyja procesowi pozyskiwania wartościowych linków prowadzących do danej strony, dzięki czemu zwiększa się jej wiarygodność oraz widoczność w wyszukiwarce.

Case studies: 
Znany e-commerce fashion

Cube Group rozpoczął współpracę z modowym sklepem internetowym, który zajmuje się sprzedażą odzieży tak znanych marek jak: Pepe Jeans, Makalu, Mohi..

W skład Content marketingu wchodzą:
ARTYKUŁY SPONSOROWANE

Stworzenie atrakcyjnych i przydatnych artykułów tematycznych, które następnie publikowane są na stronach wysokiej jakości wraz z linkiem zwrotnym do strony Klienta.

BLOG FIRMOWY

Prowadzenie bloga firmowego, w tym tworzenie merytorycznych treści związanych z produktami lub usługami, a oprócz tego porad i ciekawostek z danej dziedziny czy branży.

RAPORTY I INFOGRAFIKI

Przygotowanie zestawienia interesujących danych statystycznych z danej dziedziny, w postaci raportu wraz z omówieniem lub prezentacji graficznej w formie infografiki.

E-BOOKI I PORADNIKI

Tworzenie publikacji eksperckich w formie poradnika na stronach tematycznych lub e-booka, który następnie zostanie umieszczony na wartościowych witrynach.

KOMENTARZE TEMATYCZNE

Publikacja merytorycznych komentarzy pod artykułami specjalistycznymi, na blogach i forach wraz z linkiem zwrotnym do strony Klienta.

STRONY TEMATYCZNE

Budowa stron zawierających przydatne i atrakcyjne treści wysokiej jakości, zawierających linki do strony Klienta.

Wyślij zapytanie

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz