SEO

Dedykowana strategia SEO

ZARZĄDZANIE REPUTACJĄ:

 

Zarządzanie reputacją, zwane również SEO PR lub SERM (Search Engine Reputation Management), to szereg działań mających na celu utrzymanie widoczności pozytywnych opinii w wyszukiwarce Google. Poza standardowymi działaniami SEO, tworzymy rekomendacje produktów i usług, komentarze tematyczne w mediach społecznościowych oraz na forach, a także tworzymy raporty, infografiki, poradniki i strony tematyczne. Efektem prowadzonych działań jest widoczność w wynikach wyszukiwania stron zawierających pozytywne informacje na frazy związane z produktem lub marką.

Case studies:
Znany e-commerce fashion
Cube Group rozpoczął współpracę z modowym sklepem internetowym, który zajmuje się sprzedażą odzieży tak znanych marek jak: Pepe Jeans, Makalu, Mohi..
POZYCJONOWANIE TREŚCI

Pozycjonowanie pozytywnych treści dotyczących marki na innych stronach, w celu ochrony pozytywnego wizerunku w wynikach wyszukiwania.

RAPORTY I INFOGRAFIKI

Zestawienia ciekawych danych statystycznych z danej dziedziny, w postaci raportu wraz z omówieniem lub prezentacji graficznej, czyli infografiki.

E-BOOKI I PORADNIKI

Przygotowanie eksperckich publikacji w formie poradnika na stronach tematycznych lub e-booka, który następnie zostanie umieszczony na wartościowych witrynach.

KOMENTARZE TEMATYCZNE

Publikacja merytorycznych komentarzy pod specjalistycznymi artykułami, na blogach i forach wraz z linkiem zwrotnym do strony Klienta.

SOCIAL MEDIA

Prowadzenie profili firmowych w serwisach społecznościach, takich jak facebook, Google+ czy twitter.

STRONY TEMATYCZNE

Tworzenie stron zawierających przydatne i atrakcyjne treści dotyczące produktów, usług Klienta, danej dziedziny czy branży.

Referencje:

 

„Bardzo cenimy współpracę z Cube Group w zakresie planowania i realizacji kampanii internetowych. Specjaliści z Cube Group zawsze wykazują się wysokim profesjonalizmem, szerokim doświadczeniem i wiedzą…”

Ewelina Gawlik, Senior Product Manager i Justyna Szyszka, Senior Product Manager

 

Wyślij zapytanie

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz