SEO

Dedykowana strategia SEO

ZARZĄDZANIE REPUTACJĄ:

 

Zarządzanie reputacją, zwane również SEO PR lub SERM (Search Engine Reputation Management), to szereg działań mających na celu utrzymanie widoczności pozytywnych opinii w wyszukiwarce Google. Poza standardowymi działaniami SEO, tworzymy rekomendacje produktów i usług, komentarze tematyczne w mediach społecznościowych oraz na forach, a także tworzymy raporty, infografiki, poradniki i strony tematyczne. Efektem prowadzonych działań jest widoczność w wynikach wyszukiwania stron zawierających pozytywne informacje na frazy związane z produktem lub marką.

Case studies:
Znany e-commerce fashion
Cube Group rozpoczął współpracę z modowym sklepem internetowym, który zajmuje się sprzedażą odzieży tak znanych marek jak: Pepe Jeans, Makalu, Mohi..
POZYCJONOWANIE TREŚCI

Pozycjonowanie pozytywnych treści dotyczących marki na innych stronach, w celu ochrony pozytywnego wizerunku w wynikach wyszukiwania.

RAPORTY I INFOGRAFIKI

Zestawienia ciekawych danych statystycznych z danej dziedziny, w postaci raportu wraz z omówieniem lub prezentacji graficznej, czyli infografiki.

E-BOOKI I PORADNIKI

Przygotowanie eksperckich publikacji w formie poradnika na stronach tematycznych lub e-booka, który następnie zostanie umieszczony na wartościowych witrynach.

KOMENTARZE TEMATYCZNE

Publikacja merytorycznych komentarzy pod specjalistycznymi artykułami, na blogach i forach wraz z linkiem zwrotnym do strony Klienta.

SOCIAL MEDIA

Prowadzenie profili firmowych w serwisach społecznościach, takich jak facebook, Google+ czy twitter.

STRONY TEMATYCZNE

Tworzenie stron zawierających przydatne i atrakcyjne treści dotyczące produktów, usług Klienta, danej dziedziny czy branży.

Referencje:

 

„Bardzo cenimy współpracę z Cube Group w zakresie planowania i realizacji kampanii internetowych. Specjaliści z Cube Group zawsze wykazują się wysokim profesjonalizmem, szerokim doświadczeniem i wiedzą…”

Ewelina Gawlik, Senior Product Manager i Justyna Szyszka, Senior Product Manager

 

Wyślij zapytanie

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa