STRATEGIA

Jesteś tutaj


Strategia

Budowanie i realizacja strategii adekwatnej do celów biznesowych i potrzeb Klienta jest jedną z naszych  kluczowych kompetencji. Podchodzimy do tego procesu całościowo, kontekstowo i wieloetapowo: rozpoczynając od dokładnego poznania Klienta i jego obecnej sytuacji, poprzez wyznaczenie celów krótko- i długoterminowych, budowę strategii, dobór właściwych kanałów marketingowych, po jej ewaluację.

Wszystkie te etapy są równie ważne, a cały proces strategicznego konsultingu marketingowego jest powtarzalny i podlega ciągłej weryfikacji w czasie. Dzięki temu mamy pewność, że zawsze bazujemy na strategii, która odpowiada na rzeczywiste potrzeby, cele i założenia Klienta. Kiedy te się zmieniają, przeprowadzamy proces modyfikacji założeń strategicznych, a w konsekwencji wykorzystywanych kanałów komunikacji: w ten sposób maksymalizujemy skuteczność działań i zapewniamy ich adekwatność do zaplanowanych w danym czasie rezultatów.

Case studies:
Klub zakupowy

 

 

Klientem MailSales był pierwszy w Polsce klub zakupowy dedykowany matkom, który do tej pory opierał swoje działania mark..
Referencje:

 

„databroker SA współpracuje z Cube Group S.A od maja 2011 roku w zakresie generowania leadów dla swoich Klientów. Efekty współpracy spełniają wszystkie moje wymagania w opisanym wyżej zakresie…”

Michał Pruchniewicz, Specjalista ds. Kampanii Internetowych

 

Client Service Director

Mateusz Nić Client Service Director

W ramach współpracy zapewniamy m.in.:

  • Strategiczny konsulting marketingowy pod kątem rozwoju biznesu
  • Badanie sytuacji wyjściowej, w tym potrzeb i celów firmy
  • Definiowanie adekwatnych strategii i taktyk marketingowych i ich wdrażanie
  • Ciągłą kontrolę, jak dany kanał / medium wpływa na ścieżkę zakupową klienta
  • Ciągłą kontrolę, jak obrana strategia przekłada się na kluczowe wskaźniki dla biznesu jak LTV
  • Ciągłą ewaluację strategii

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa