POZYCJONOWANIE STRON W WYSZUKIWARKACH

Jesteś tutaj

White Hat SEO – bezpieczne pozycjonowanie strony w Google

Pozycjonowanie wybranych fraz dotyczących kategorii produktów czy usług. Frazy tego typu są bardzo popularne wśród użytkowników wyszukiwarek w trakcie procesu zakupowego. Dzielą się one na frazy ogólne – dotyczące szerokiej grupy usług czy produktów oraz na frazy szczegółowe charakteryzujące się mniejszą konkurencyjnością w stosunku do ogólnych.

Pozycjonowanie organiczne stron w Google (w bezpłatnych wynikach wyszukiwania) jest jedną z najefektywniejszych form marketingu w wyszukiwarkach.

Kampanie SEO prowadzone w oparciu o techniki White SEO, a więc zgodne z wytycznymi Google, przynoszą trwałe rezultaty i zapewniają długoterminową wysoką widoczność serwisu na listach wyników.

 

<< Powrót

Wyślij zapytanie ofertowe

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
Klauzula informacyjna

Jesteś zainteresowany ofertą:

W pozostałych sprawach:

Adres:

Cube Group S.A.
ul. Puławska 99A
02-595 Warszawa