POZYCJONOWANIE LONG TAIL

Jesteś tutaj

Pozycjonowanie szerokie – na długi ogon

Pozycjonowanie fraz typu long tail (z tzw. długiego ogona) – rozbudowanych, precyzyjnych fraz kluczowych, często dotyczących produktów i usług. Frazy tego rodzaju generują wartościowych ruch na stronie, ponieważ wyszukiwane są głównie przez użytkowników w końcowym etapie procesu zakupowego. Choć posiadają one mniejszą liczbę wyszukiwań niż krótsze frazy, to dostarczają odwiedziny o wysokim poziomie konwersji.

Zapytania wpisywane przez użytkowników do wyszukiwarki stają się stopniowo coraz dłuższe, a ponadto aż 20-25% zapytań każdego dnia jest używanych po raz pierwszy. Szacuje się, że pozycjonowanie szerokie – dla grupy wielu fraz long tail wygenerować może nawet ok. 80% ruchu z wyszukiwarek.

 

<< Powrót

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa