POZYCJONOWANIE SKLEPÓW

Jesteś tutaj

E-commerce SEO – pozycjonowanie sklepów internetowych, produktów

Pozycjonowanie fraz produktowych, z uwzględnieniem cyklicznych zmian fraz adekwatnie do zmian trendów zakupowych oraz dostępności asortymentu. Strategia dedykowana dla sklepów internetowych. Obejmować może ona zarówno frazy związane z samymi produktami jak i kategoriami produktów, a także szczegółowe, wielowyrazowe frazy tzw. long tail. Pozwala to na pełne wykorzystanie możliwości e-sklepu.

W ramach strategii pozycjonowania sklepu przeprowadzana jest bardzo szczegółowa optymalizacja SEO serwisu, szczególnie istotna w przypadku tak złożonych i rozbudowanych stron jak witryny e-commerce.

 

<< Powrót

Wyślij zapytanie ofertowe

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
Klauzula informacyjna

Jesteś zainteresowany ofertą:

W pozostałych sprawach:

Adres:

Cube Group S.A.
ul. Puławska 99A
02-595 Warszawa