SIEĆ WYSZUKIWANIA

Jesteś tutaj

Sieć wyszukiwania – W wyszukiwarce Google korzystamy jedynie z maksymalnie dopasowanych do promowanej usługi/produktu słów kluczowych, głównie z długiego ogona (longtail) we wszystkich typach dopasowania z odpowiednią stawką dla każdego dopasowania. Kładziemy szczególny nacisk na granularność naszych struktur kont AdWords, dzięki którym już na początku uzyskujemy lepsze wyniki jakości. Umiejętne dostosowanie stawek dla urządzeń, lokalizacji i harmonogramu wyświetlania reklam, pozwala nam jeszcze mocniej zwiększyć efektywność kampanii AdWords. Dla klientów z branży e-commerce oraz dla stron zawierających dużą ilość dynamicznie zmieniających się treści, realizujemy kampanie produktowe (Google Shooping) oraz jako uzupełnienie standardowych kampanii reklamy dynamiczne (Dynamic Search Ads), które maksymalizują widoczność reklam na trafne wyszukiwania.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa