2014

Jesteś tutaj

Rok 2014 przyniósł wiele sukcesów naszej firmie. Wygraliśmy przetargi na kompleksową obsługę dużych sieci sklepów Żabka i Nexterio oraz firm takich jak: RWE czy PLL LOT (na ponad 30 rynkach na świecie). Kilkanaście dużych, nowych podmiotów powierzyło nam swoje budżety. Był to najbardziej dynamiczny rok pod względem wzrostu przychodów agencji, a wynik dla całej grupy Cube Group wzrósł o ponad 50% w porównaniu z rokiem ubiegłym. W tym roku rozbudowaliśmy również zespół, zatrudniając szereg nowych specjalistów.

Kontynuując przyjętą strategię rozwoju, w maju sprzedaliśmy inkubowaną od 2012 roku spółkę LeadR, która trafiła do portfolio Dirlango, zarządzanego przez Łukasza Wejcherta. Pozyskane z transakcji środki będą inwestowane w kolejne nasze projekty.  Spółki z naszej grupy – sieć mailingowa MailSales oraz sieć afiliacyjna SalesMedia rozwinęły się w ekspresowym tempie. SalesMedia pozyskała kilkudziesięciu nowych klientów – wśród nich Empik oraz Home.pl na wyłączność. Bardzo dynamiczny wzrost zanotowała również spółka White Paper Agency, która znacznie powiększyła grono swoich specjalistów.

 

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa