Home > Kariera > Junior Sales Specialist (New Business)

Junior Sales Specialist (New Business)

#WARSZAWA / ZDALNIE

TWOJE ZADANIA:

W trakcie okresu próbnego przejdziesz szczegółowy onboarding merytoryczny wdrażający Cię do pracy u nas, po którym będziesz:

  • aktywne pozyskiwać, nawiązywać oraz utrzymywać salesowe i długoterminowe relacje z Klientami out i inboundowymi,
  • realizować plany sprzedażowe na kompleksowe działania digitalowe,
  • pracować w CRM,
  • przygotowywać oferty oraz prezentacje,
  • reprezentować firmę na konferencjach i eventach branżowych,
  • ciągle poszerzać wiedzę z zakresu performance marketingu.

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI…

  • posiadasz min. 1 rok doświadczenia w aktywnej sprzedaży lub doświadczenie na stanowisku accounta w agencji digitalowej, agencji 360 – warunek konieczny,
  • pracujesz na narzędziach CRM,
  • jeśli wiesz z czego składa się lejek sprzedażowy i czym jest CR salesowy – zgarniasz dodatkowe punkty,
  • jesteś fanem planowania a deadline’y i terminowość to dla Ciebie świętość,
  • chcesz się nauczyć pracy Salesa w agencji od prawdziwych digitalowych pasjonatów i jesteś otwarty na dużą dawkę wiedzy,
  • jesteś pasjonatem szeroko pojętego digitalu, z naciskiem na performance marketing,
  • jasno się komunikujesz, stawiasz na otwarty feedback i po prostu lubisz ludzi.

OFERUJEMY:

  • pracę dla TOPowych marek z Polski i ze świata,
  • zgrany zespół (New Business & Strategia & Client Service) oraz bliską współpracę w interdyscyplinarnych zespołach Klienckich (m.in. Creative, SEM, Paid Social, SEO, Content, CRM, Programmatic, Marketplace i więcej),
  • wsparcie New Business Leadera, która przez pierwsze 3 miesiące będzie wdrażać Cię w pracę Salesa u nas: poznasz produkty, praktyki salesowe oraz współpracowników, sposób organizacji pracy i nasze podejście do digitalu,
  • Jasne zadania, cele i zasady ewaluacji (min. raz w roku spotkanie ewaluacyjne z przełożonym), możliwość szybkiego awansu zależnego od Twoich wyników w pracy,
  • będziesz się uczyć od najlepszych w branży, pasjonatów i wielokrotnie nagradzanych ekspertów digital marketingu:
    • jesteśmy wśród 3% partnerów Google w Polsce wyróżnionych w 2022 roku statusem Google Partner Premium,
    • od lat zgarniamy nagrody branżowe w tym: Effie, MIXX Awards, Golden Arrow, European Performance Marketing Awards, Performance Marketing Diamonds, Efekton Awards,
  • praca hybrydowa lub 100% zdalna. WARSZAWA – Mokotów Daleko od Mordoru. Dog-friendly office.
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy: 8-9.30
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia: podstawa + prowizja po okresie wdrożenia do pracy z Klientami – umowa B2B lub umowa o pracę
  • benefity: 1 godzina w tygodniu na własny rozwój lub czas z bliskimi (w piątki kończymy wcześniej), Dzień Urodzin oraz Dzień dla Rodziny, opieka medyczna (Enel-Med) i/lub Benefit Multisport i/lub dostęp do platformy MyBenefit

Przebieg rekrutacji:

  1. Analiza aplikacji (nasz zespół bardzo uważnie analizuje nadesłane aplikacje. Sprawdzamy dopasowanie kompetencji, doświadczenia i umiejętności do specyfiki zadań i celów).
  2. Wstępna rozmowa telefoniczna z HR o Twoich doświadczeniach i oczekiwaniach
  3. Rozmowa wideo lub stacjonarna z liderami działu i HR (to także czas dla Ciebie – śmiało pytaj nas o wszystkie ważne dla Ciebie kwestie związane z pracą!).
  4. Decyzja. Przeanalizujemy otrzymane od Ciebie informacje i poinformujemy Cię o dalszych krokach.
  5. Witaj na pokładzie! Po wspólnej decyzji widzimy się w biurze na Twój pierwszy dzień 🙂

DOŁĄCZ DO NAS!

Jesteśmy czołową agencją digital w Polsce i strategicznym partnerem w rozwoju – zarówno biznesu naszych Klientów, jak i ludzi, którzy z nami pracują. Skutecznie wspieramy marketerów poprzez łączenie strategii digital marketingowej, zakupu mediów, analityki i technologii. Działamy na światowym poziomie dla takich marek jak m.in. mBank, Vectra, Polpharma, Credit Agricole, Innogy i więcej. Zgarniamy przy tym najważniejsze wyróżnienia branżowe (Effie, MIXX Awards, Golden Arrow, European Performance Marketing Awards, Performance Marketing Diamonds, Efekton Awards, Ekomersy i Aulery). Sukces nam smakuje.

Mbank
Vectra
Polpharma
Credit Agricole
Kratki
Provident
Nagrody

JAK PRACUJEMY „OD KUCHNI”?

Wszystkie prawa zastrzeżone. Cube Group 2010 – 2022

Polityka Prywatności