AD MARKET

Jesteś tutaj

partner marketingowy onet

W 2007 roku Onet, jedna z największych wyszukiwarek w Polsce, przyznała nam prestiżowy tytuł „Złotego Partnera Ad market”.

Certyfikat wręczany jest podmiotom ściśle współpracującym z Onet.pl  w zakresie prowadzenia i obsługi działań reklamowych typu Pay Per Click. Aby otrzymać to wyróżnienie niezbędne jest spełnienie restrykcyjnych warunków formalnych oraz pozytywne złożenie egzaminów produktowych.

„Złoty Partner Ad marekt” to potwierdzenie profesjonalizmu, opartego na bogatym doświadczeniu w realizacji działań marketingowych. Kampanie reklamowe prowadzone w systemie OnetBoksy przez podmioty uhonorowane tym Certyfikatem charakteryzują się najwyższą skutecznością i efektywnością  kosztową.

Czytaj więcej

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa