EUROPEAN SEARCH AWARDS

Agencja Cube Group otrzymała w 2016 roku nominację za kampanię click-to-call dla iTaxi zgłoszoną w kategorii Best Mobile Campaign – dla najefektywniejszych, najciekawszych i najlepiej przeprowadzonych działań w kanale mobile. Celem kampanii było generowanie połączeń telefonicznych i bezpośrednich zamówień taksówek.

European Search Awards to międzynarodowy konkurs na najlepsze kampanie marketingu online. Jest organizowany od 2011 roku. Zgłoszone kampanie oceniane są przez jury, w którym zasiadają światowi eksperci branży SEM. Nagrody przyznawane są najlepszym kampaniom i zespołom w zakresie: SEO, PPC, Digital, Content Marketingu i innowacyjnych produktów.

 

 

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa