MIXX AWARDS

Agencja Cube Group zdobyła srebrną nagrodę w prestiżowym konkursie MIXX Awards w 2016 roku i kolejne trzy – dwa srebra i brąz – w 2017 roku.

Cube Group razem z Promedica24 zgłosiły się do kategorii Direct Response and Lead Generation z kampanią „Mamy dla Ciebie pracę!” Srebro dla kampanii decyzją jury było najwyższą nagrodą w tej kategorii. W 2016 roku konkurs Mixx Awards cieszył się bardzo dużą popularnością: zgłoszono aż 226 kampanii, a jury eksperckie obradowało w nowym składzie, w którym znaleźli się eksperci z takich firm jak Play, Netsprint i Aviva.

W 2017 roku jury MIXX Awards doceniło kampanię Cube Group „Niezawodnie do celu z iTaxi” dla Klienta iTaxi, przyznając jej aż trzy nagrody: w kategoriach Direct Response and Lead Generation (srebro), Use of Technology (srebro) oraz Mobile (brąz). W finale znalazły się łącznie 62 kampanie, z których jury wybrało najlepsze.

 

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa