MIXX AWARDS

Agencja Cube Group zdobyła srebrną nagrodę w prestiżowym konkursie MIXX Awards w 2016 roku i kolejne trzy – dwa srebra i brąz – w 2017 roku.

Cube Group razem z Promedica24 zgłosiły się do kategorii Direct Response and Lead Generation z kampanią „Mamy dla Ciebie pracę!” Srebro dla kampanii decyzją jury było najwyższą nagrodą w tej kategorii. W 2016 roku konkurs Mixx Awards cieszył się bardzo dużą popularnością: zgłoszono aż 226 kampanii, a jury eksperckie obradowało w nowym składzie, w którym znaleźli się eksperci z takich firm jak Play, Netsprint i Aviva.

W 2017 roku jury MIXX Awards doceniło kampanię Cube Group „Niezawodnie do celu z iTaxi” dla Klienta iTaxi, przyznając jej aż trzy nagrody: w kategoriach Direct Response and Lead Generation (srebro), Use of Technology (srebro) oraz Mobile (brąz). W finale znalazły się łącznie 62 kampanie, z których jury wybrało najlepsze.

 

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz