WIĘCEJ NAGRÓD I WYRÓŻNIEŃ

Cube Group agencja performance marketingowa doceniana za swój profesjonalizm i osiągnięcia przez partnerów w Polsce i poza nią. Dzięki doświadczeniu i szerokim kompetencjom zapewniamy naszym Klientom najwyższą skuteczność przeprowadzanych kampanii i wspieramy ich w realizacji celów biznesowych. Nasze kampanie często doceniane są przez jury konkursów i największych Partnerów.

Agencja Cube Group otrzymała następujące nagrody, wyróżnienia i certyfikaty poza wspomnianymi wcześniej na stronie:

 

 

Google Premier Partner Awards

2017 roku Cube Group otrzymała dwie nominacje do międzynarodowej nagrody Google Premier Partner Awards w kategoriach Mobile Innovation Award oraz Shopping Innovation Award.

Google Premier Partners Awards to przygotowany przez Google program nagradzania agencji osiągających wybitne wyniki w działaniach marketingowych w wyszukiwarce oraz dedykowanych produktach firmy. Podczas wyboru kandydatów brany jest pod uwagę nie tylko wynik kampanii, ale także innowacyjność metod i rozwiązań, rozwój i pozytywne skutki dla Klienta, poziom prowadzonych działań oraz wykorzystanie technologii. Kampanie są oceniane w kilku etapach przez ekspertów z Google i Deloitte.

Effective Mobile Marketing Awards

2017 roku agencja Cube Group jako jedyna firma z Polski znalazła się w wąskim gronie nominowanych do międzynarodowej Effective Mobile Marketing Awards. Nasza kampania została nominowana w kategorii Most Effective Use of Data.

Effective Mobile Marketing Awards przyznawane są od 2009 roku za najlepsze osiągnięcia w marketingu online w kanale mobile. Organizatorem jest „Mobile Marketing Magazine”, w jury zasiadają najważniejsze osobistości z szeroko pojętego mobile marketingu.

 

European Search Awards 

2016 – nominacja za kampanię click-to-call dla iTaxi zgłoszoną w kategorii Best Mobile Campaign – dla najefektywniejszych, najciekawszych i najlepiej przeprowadzonych działań w kanale mobile. Celem kampanii było generowanie połączeń telefonicznych i bezpośrednich zamówień taksówek.

European Search Awards to międzynarodowy konkurs na najlepsze kampanie marketingu online. Jest organizowany od 2011 roku. Zgłoszone kampanie oceniane są przez jury, w którym zasiadają światowi eksperci branży SEM. Nagrody przyznawane są najlepszym kampaniom i zespołom w zakresie: SEO, PPC, Digital, Content Marketingu i innowacyjnych produktów.

 

European Performance Marketing Awards

2016 – SalesMedia – marka Cube Group dedykowana e-commerce’om – jako jedyna polska agencja otrzymała wyróżnienie „Highly Commended” w finale European Performance Marketing Awards (EPMA), pierwszej europejskiej edycji prestiżowego konkursu Performance Marketing Awards.

Jury – złożone m.in. z ekspertów z Yahoo, Vodafone, RetailMeNot, Criteo i AppNexus – nominowało SalesMedia w kategoriach Best-Managed Affiliate Programme oraz Best in Technology & Telecoms za działania marketingowo-sprzedażowe, w ramach programu partnerskiego dla lidera rynku domen Home.pl.

Performance Marketing Awards (wcześniej A4UAwards) to nagrody w branży marketingu efektywnościowego, przyznawane w Wielkiej Brytanii od 10 lat tym firmom, które wyróżniają się pod względem innowacji i osiąganych wyników. W 2016 roku organizatorzy po raz pierwszy nagradzali firmy działające nie tylko w UK, ale w całej Europie. Nagrodę przemianowano potem na International Performance Marketing Awards,

Certyfikowany Partner Adkontekst

Certyfikat Partnera Adkontekst uzyskaliśmy już w 2008 roku.

Wyróżnienie przyznawane jest firmom, której specjaliści posiadają wiedzę i doświadczenie w zakresie tworzenia i zarządzania kampaniami SEM w sieci Adkontekst.

 

 

IAB Polska

2007 roku przystąpiliśmy do grona przedsiębiorców zrzeszonych w Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska (wcześniej Interactive Advertising Bureau).

Wspólnie z IAB Polska tworzyliśmy komórkę SEM. Obecnie jesteśmy uczestnikami prac grup roboczych: SEM, SEO, e-commerce, e-mail marketingowej, mobilnej, performance marketingowej oraz agencji interaktywnych. Bierzemy aktywny udział w tworzeniu najnowszych wytycznych dla reklamy w Internecie.

 

Izba Gospodarki Elektronicznej

2018 roku przystąpiliśmy do grona przedsiębiorców zrzeszonych w Izbie Gospodarki Elektronicznej – e-commerce’ów oraz usługodawców z nimi współpracujących.

Izba Gospodarki Elektronicznej bardzo aktywnie działa na rzecz znoszenia barier prawnych, które spowalniają rozwój gospodarki cyfrowej. Opiniuje tworzone akty prawne, dzięki czemu wywiera realny wpływ na kształt przepisów, w oparciu o które przedsiębiorcy e-commerce prowadzą swoje biznesy. W jej ramach działają także grupy robocze, badające rozwój rynku cyfrowego.

 

 

Certyfikat Złotego Partnera Ad market

2007 roku Onet, jedna z największych wyszukiwarek w Polsce, przyznała nam prestiżowy tytuł „Złotego Partnera Ad market”.

Certyfikat wręczany jest podmiotom ściśle współpracującym z Onet.pl  w zakresie prowadzenia i obsługi działań reklamowych typu Pay Per Click. Aby otrzymać to wyróżnienie niezbędne jest spełnienie restrykcyjnych warunków formalnych oraz pozytywne złożenie egzaminów produktowych.

„Złoty Partner Ad marekt” to potwierdzenie profesjonalizmu, opartego na bogatym doświadczeniu w realizacji działań marketingowych. Kampanie reklamowe prowadzone w systemie OnetBoksy przez podmioty uhonorowane tym Certyfikatem charakteryzują się najwyższą skutecznością i efektywnością  kosztową.

Google AdWords

Od 2006 roku posiadamy certyfikat przyznawany przez Google. Potwierdza on jakość świadczonych przez nas usług w obszarze SEM.

Google AdWords to uznawany na całym świecie certyfikat będący świadectwem wiedzy z zakresu najnowszych narzędzi udostępnianych przez Google. Wskazuje na doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu kampaniami reklamowymi.

 

 

 

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa